SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka: Domownik kontra klubowiec

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9750

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7822
Naucz się podstawowych technik typu kimura z bocznej, kimura z gardy, gilotyna, trójkąt rękoma itp., ale głównie skupiaj się na zapasach i ułożeniu pozycji do obijania, oraz wychodzenia z tych pozycji... chociaż bez trenera to...

Zmieniony przez - Cisowianek w dniu 2012-05-20 01:34:14

Jeżeli pomogłem to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 735
hah no wiem, wiem ; ) ale mam wrażenie że bez trenera i tak nie idzie mi najgorzej :) mam nadzieje że zdąże tego użyć w walce..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38012
Napisales ze przed kimura ciezko sie obronic...jedna z latwiejszych technik przed ktora sie obronic:) Ja na twoim miejscu nauczylby sie 2-3 i ciagle je robil na sparingach przed walka itp :) Obalenia przede wszystkim i obrona przed obaleniami. Stojka. I wiecej ci nie trzeba. Nie ucz sie tysiaca technik na ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Trzy miesiące w klubie to nic. Chyba, że trening personalny plus non stop sparingi, wtedy to co innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elduce
Trzy miesiące w klubie to nic...
A trzy miesiące samemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Dodaj trening kombinacji na worku, to da więcej niż ćwiczenie pojedynczych kopnięć :) kibicuje oczywiście domownikowi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Kombinacje są dobre ale nie w przypadku jego stażu, jak już niech wybierze 2 max 3 (na dystans). Byłoby lepiej gdyby częściej ćwiczył wymiany ciosów kończone lowem (półdystans), taka wymiana nie da czasu przeciwnikowi na wjazd w nogi, poza tym przeciwnik będzie czuł respekt przed wejściem w krótki dystans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2830
Strasznie mnie zaciekawił ten temat :) Myślę że jednak klubowicz wygra ale jestem za tobą :D Więc powodzenia :)

Pisałeś że masz kolegę do ćwiczenia bjj, ale według mnie jako że trenowałeś boks więc jakoś wiedzę posiadasz masz kogoś to się z tobą po sparuje bo bardzo wątpię że będziesz miał jakieś szanse bez sparingów.

Musisz zobaczyć co ci wychodzi w walce nad czym musisz się bardziej skupić bo inaczej jest jak kolega daje ci się przewracać a jak stawia opór więc po jakiś czasie powinieneś się zastanowić nad sparingami żeby mieć większe ogarniecie w walce ponieważ twój kolega pewnie jakiś sparing odbędzie na treningach :)

Zmieniony przez - puchacz122 w dniu 2012-07-17 20:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 962
Ja tu bym tylko obstawiał na psychikę obojga. On jako ten co dopiero zaczął trenować, na pewno na sparingi nie zostanie puszczony (chyba, że po treningu z kimś tam). Także radziłbym Ci bardziej znaleźć jakiegoś sparing partnera i poobijać się, żeby po pierwszym ciosie nie spanikować. To tyle

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
ten temat chyba umarl, chlopaki pewnie pija piwko na sloncu zamiast cwiczyc ;)

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Praca w Policji a wyrok

Następny temat

zdjecia z MP akademickich w zapasach 12.5 Wwa cz.I

WHEY premium