SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje 2021 cod123

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
O super dzięki :)

Gotowanie to masakra... Najlepiej lubię obiad piergi z serem z biedronki, bo wtedy nie muszę robić hahhaha.

Zeszly tydzień:
1x rower stacjonarny 30 min
1x rower w terenie 21 km
2x trening z obciążeniem


W SB mieliśmy roczek dla znajomych, a teraz dla rodziców w tym tygodniu.









Zmieniony przez - cod123 w dniu 2021-07-27 17:50:38

Zmieniony przez - cod123 w dniu 2021-07-27 17:51:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
obecnie coraz mniej mi chc sięcosrobić, jak do roboty to ratuje się serkami wiejskimi i buła. Może jak będzie chłodniej się bedzie chciało bo obcnie w upał mniej mi się chce jeść i nie chcew mi się nic robic
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12962 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607713
Też mi się nie chce ostatnio gotować, lecę jednym schematem chociaż zaczyna mi się nudzić. No i czasu brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
O jaaa, piękny tort. Strasznie bym chciała upiec taką bezę, ale u rodziców jest kijowy piekarnik, a w Poznaniu musielibyśmy go potem zjeść we dwoje, więc nie ma opcji ;) Może jak jakaś okazja będzie i więcej znajomych ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
W opcji mało gotowania to u mnie królują sałatki. Za każdym razem coś innego wychodzi a szykowania mało. Mięso zazwyczaj grilluję, albo jajka, feta, łosoś wędzony, tuńczyk. Mogę tak jeść i jeść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36025 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679700
beza z czerwonymi porzeczkami - genialne połączenie. nawet lepiej smakuje niż beza z granatem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
mój piekarnik ma 20 lat, na szczęście jeszcze działa...

ja i tak niestety muszę gotować dla dziecka, więc ani buła ani sałatki nie wchodzą w grę.. wiadomo czasami daje właśnie pierogi z serem z Biedronki, czy coś kupnego, no ale staram się mu podawać to co ja robię, a skoro jemu muszę gotować no to nam tez robię.

w tym tygodniu ciągle coś, we wtorek mieliśmy drugą rocznicę ślubu i wpadło zamówione jedzenie- ja sałatka oraz prosecco.

dziś jadę za to na kolację z pracy, co prawda jeszcze nie wróciłam, ale zapytali mnie czy nie chce- czemu nie, fajna odskocznia.

no, a jutro muszę już szykować drugi tort, bo w sb roczek kolejny dla rodziców. Także treningowo bez szału.

we wtorek był trening góry plus tabata 8 minut, teraz kręcę rowerek 30 min

W przyszłym tg biopsja piersi, więc te będę wyłączona przez jakiś czas z treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
Zeszły tydzień znowu szał roczkowy:
Udało się zrobić trzy treningi, ale już nie pamiętam jakie. Wczoraj na pewno ramiona z hantalmi+ pośladki z miniband.

W sb minął rok po porodzie. Ciało zaskakuje, bo mimo że minął rok to po poniedziałkowej tabacie 8 min (podskoki itp) zaczęłam czuć MDM i takie lekkie ciążenie w kroczu. No cóż jak widać rok po to dla mnie za wcześnie na takie ćwiczenia. SZOK

Waga w granicach 64, czyli cały czas ok 2 kg na plus od stanu przed ciąży. Ogólnie nie jest źle, ale na porównaniu widać różnice, po pierwsze spadły mięśnie na nogach, a po drugie brzuch i talia. No, ale tamte nogi i dupa dźwigały konkretne ciężary, a te nogi nie widziały siłowni od ponad półtora roku i nie zapowiada się na powrót na tą chwilę, no ale zobaczymy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12161 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627360
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
wszystko super wygląda. Na prawdę elegancko
Ja 2,5 roku po porodzie i mam wrażenie, że mimo że jest dobrze to treningowo już chyba zawsze to osłabienie pozostanie... MDM jednak obrywa. Ciekawe czy np. po 5-10 latach jest szansa na poprawę, bo jakoś wątpię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacje 2021 Fattyciak - under construction

Następny temat

Wakacje 2021 Lu

WHEY premium