SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga pudła?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1979
Mam nietypowe pytanie...
Ile waży puste pudełko po NaNO Vaporze i po dużym Stormie?
Nie chce bawić mi się w przesypywanie a chce się dowiedzieć ile zostało mi w/w suplementów...
Jeśli ktoś ma puste pudło i mógłby wrzucić je na wagę i podzieliś się spostrzeżeniami byłbym wdzięczny:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733

jak tobie sie nie chce to myslisz, ze komus bedzie sie chcialo dla ciebie?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1979
Widać że statystyki mówiące o czytaniu ze zrozumieniem mówią prawdę... Jeśli ktoś ma PUSTE pudełko wystarczy położyć na wagę i zważyć (Ja musiałbym przesypywać z pudła do czegoś innego ważyć i znowu do pudełka a np NaNO starsznie się "pruszy" i ulatuje do góry)...
Jeśli nie masz i nie możesz zważyć to poprostu sie nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no dobra nie obrazaj sie.
Ale watpie, ze ktos sie znajdzie chetny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1979
Dla mnie nie było by zrobienie czegoś takiego problemem. (Sam mam troche pudełek - jakieś zboczenie zawodowe, że ustawiam je sobie na pułce :P , więc jeśli bym mógł komuś pomóc to bym wrzucił to na wagę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Ja mam puste po dużym Shock'u. Jak byś nawet chciał znać wagę to i tak nie chce mi się ważyć. A jak ktoś już się znajdzie chętny do ważenia to sprecyzuj czy ma ważyć razem z miarką czy bez.

Ręce które ćwiczą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spozywac najlepiej to polaczenie

Następny temat

KREATYNA 1250 OLIMP!

WHEY premium