SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada serca

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nierówna praca serca (lekka arytmia) może być skutkiem ubocznym dorastania - ja np. tak miałam byłam z tym u kardiologa, dostałam jakieś prochy i chyba przeszło, a przynajmniej ja nic nie już odczuwam (z tym, że mineło dobrych pare lat od tamtego czasu)
więc, jeśli chodzi o serducho, to: lekarz, lekarz i jeszcze raz lekarz

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 677 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22984
Byłem i lekarz stwierdził, że jeżeli takie chwilowe arytmie jak i kłucie w klatce zdarzają się rzadko to nie ma w tym nic złego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 674
Dziś byłem u kardiologa i powiedział że wada jest bardzo mała i rekreacyjnie jak najbardziej mogę ćwiczyć ale jeżeli chodzi o wyczyn to powiedział że z moją wadą prawdopodobnie lekarz sportowy nie wyrazi zgody Wie ktoś gdzie można takie badania na lewo załatwić i ile mogą kosztować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 582 Wiek 823 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4750
Załatwisz sobie badania na lewo, wyjdziesz na ring i coś ci sie stanie?! I co wtedy? Z takimi rzeczami nie ma żartów!!! Zdrowie najważniejsze!

"Tu liczy się technika, a nie tylko wielkie mięśnie"

"Ten, który pokona własnego siebie, jest najpotężniejszym z wojowników"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Idz do lekarza sportowego, powiedz jak wyglada sytuacja, najlepiej odrazu z wynikami od kardiologa i on zdecyduje co dalej.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 674
Kardiolog powiedział że teoretycznie nic mi sie niestanie, jednak lekarz sportowy nie zgodzi sie dla zasady, a chce walczyć za wszelką cenne!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1780
No szkoda, żeby się zgodził, bo jeśli Ci się coś stanie to on za to będzie odpowiadał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jednak lekarz sportowy nie zgodzi sie dla zasady

a skąd wiesz? byłeś? powiedział Ci? zamiast gdybania idź pogadaj z lekarzem

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 767
nie mozna lamac zasad :DD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Trening siłowy

Następny temat

siła ciosu

WHEY premium