SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważnosc propionatu farmadonu

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62289


Wiem że już kiedyś zacząłem taki temat jakieś pół roku temu.Tym razem jeszcze raz panowie chciałem prosić o pomoc.Akurat tak się złożyło ze go wtedy nie wykorzystałem z takich czy innych powodów,ale teraz by się przydał.Czy on jest jeszcze zdatny do użytku???

Asharein

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24232
ja bym wyzucil do smieci
jest to tanie i duze prawdopodobienstwo ze nie dzialczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
I wa tamtym temacie Ci odpowiedziałem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62289
ok krzykacz szacunek za pomoc,ale od tamtego tematu troszkę czasu upłyneło.Ciężko mi zrozumieć te ruskie oznaczenia.Więc konkretnie jak jest teraz.Można go bić?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6982
Bij śmiało, bo prop jest OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62289
Dzięki wielkie za pomoc.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20492
Do autora:
Nie zapomnij zdać relacji nt działania tego propka bo cena jest bardzo atrakcyjna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zawsze była

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1423
Prop farmadonu jest ok...a czy tani? u mnie stoi coś koło 45 zł za 10 amp, to dużo? Robie shoty mojemu kumplowi z tego i działa ok, injekcja nie boli, ogólnie wszystko jest cacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
to byl moj 1 prop... i zarazem ostatni z farmadonu, kompletna klapa, nic nie dzialal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 676 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6599
a ja go mile wspominam

LALALALA SPADA MASA LALALLAL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta Czy org.

Następny temat

stanabol 50 alchemia

WHEY premium