SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ważna sprawa kumpla... SOGI

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
czesc. moj kolega Michał ma poważną sprawa. chodze z nim na siłownie. on zaczał chodzić troche pozniej niz ja lecz to nie ważne. Ostatnio powiedział mi ze nie bedzie chodzil juz na silowanie. i wtedy sie zdziwiłem bo on mial taki zapał. Wkoncu dzisiaj mi powiedział czemu nie chce chodzić. Brał on gainera i miał tam swoja diete (tzn jadł na oko ale dobrze). I jego problemem jest WYDALNIE WODY PRZEZ organizm mimowolnie. On nawet tego nie czuje. Na początku rozśmieszyło mnie to ale teraz mysle ze to cos poważnego. prosze pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1101
ja bym sie zgłosił do lekarza i to odrazu

http://eurobarrekasa.blogspot.com/

Można zarabiac w necie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 212 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1051
To raczej poważna sprawa medyczna, a nie temat na dyskusję na forum. Niech idzie natychmiast do lekarza. Może się okazać, że to błachostka, ale może to być coś poważnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21744 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
"jego problemem jest WYDALNIE WODY PRZEZ organizm mimowolnie. On nawet tego nie czuje" - możesz to opisać z własnej lub jego relacji?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Tez troszeczke nie rozumiem tego mimowolnego wydalania wody. Oddaje mocz mimowolnie? Poci sie bardzo mocno? BO przeciez nie zaczyna leciec z niego woda jak z konewki. Bez wzgledu jak to wyglada, zaprowadz go do lekarza.

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do zawodników Muay Thai i kickboxingu

Następny temat

Ból łokcia

Wiecej