SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W trakcie pierwszego cyklu + pomysł na kontynuację

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5573
1. WIEK:26
2. WAGA:88
3. WZROST:174
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:115
-udo:62
-talia:84
5. STAŻ NA SIŁOWNI: od 14 roku życia ( w tym przerwy itp)
6. DIETA:
-białko: ok 2
-węglowodany: 5
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Enan e5d
8. TRENING: obecnie split 6 razy w tyg
9. CEL CYKLU: masa i na końcu lekkie wycięcie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pierwszy w trakcie
11. POZIOM BF%: ok 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: Dobry :D
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Tak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: ok 170
-martwy ciąg: ok 200
-przysiad: obecnie siady fronty na dobicie na koniec nóg także nie mam pojęcia

Witam
Obecnie jestem na 9 tyg Enan e5d (250mg) i zastanawiam się co robić dalej - ogólnie wszystko idzie ok siła, masa itp Od jutra pójdzie hcg a później myślę przejść na większe dawki bo trochę stanęło np. 500mg e5d ? albo 250 mg e4d ? jak myślicie ? chcę to pociągnąć jeszcze ok 10 tyg . Może dołożyć do tego dekę ? Npp ? I pytanie co dodać na końcu aby się trochę wyciąć - wino/master odpada tendencja do wypadania włosów więc rezygnuję - może clen ? t3 ? Obecnie zależy mi na zrobieniu paru kg dobrych jakościowo bez zalewania .
Może przejść na propa + deka (krótka czy długa ? ) i do tego coś do cięcia ? Proszę o jakieś sugestie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
19rafal90
ogólnie wszystko idzie ok siła, masa itp

19rafal90
myślę przejść na większe dawki bo trochę stanęło

jedna część zdania zaprzecza drugiej

Co rozumiesz przez to że trochę stanęło? Bo już nie ma tak szybkiego przyrostu jak na początku masy i siły? To normalne, bo w pierwszych tygodniach jak zaczyna się retencja i nabicie glikogenu to idzie "szybko", a później to ustaje.

A co do cięcia? To nic nie musisz dodawać, tylko kalorie utnij, nie przesadzaj ze środkami na pierwszym cyklu. Kontroluj estrogen i będzie dobrze szła reukcja


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-04-05 23:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dobra rada kolego, najpierw kombinuj, z dietą i treningiem, potem dopiero ze środkami. Na małych dawkach dobrego testa można, wiele, przy znikomych skutkach ubocznych.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
podlacze sie z pytankiem, bo okolo 5 miesiecy jestem na cyklu (mini cyklu). Szla deka plus susta. W tej chwili zszedlem z deki i od miesiaca jade tylko na suscie i zastanawiam sie nad zmiana estru, na enan lub cypionat. Co o tym sadzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
sewww
podlacze sie z pytankiem, bo okolo 5 miesiecy jestem na cyklu (mini cyklu). Szla deka plus susta. W tej chwili zszedlem z deki i od miesiaca jade tylko na suscie i zastanawiam sie nad zmiana estru, na enan lub cypionat. Co o tym sadzicie ?


nie robimy syfu innym w tematach , z powodu braku ankiety , kultury i dobrego wychowania.
chciał byś aby w twoim temacie "inni się podłączali z pytaniami" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93248 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
będzie zastój podbijasz kcal
możesz dalej dorzucić npp

jak przyjdzie czas wycinki po wcześniejszych badaniach wrzucasz t3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 213 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5573
Ok chłopaki dzięki za odpowiedź, podbije kcal i zobaczę jak pójdzie.

Co do t3 w jakich dawkach dorzucić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca + testosteron + winstrol

Następny temat

Pomoc na redukcji

Wiecej