SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W sprawie kolegi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1241
Witam, mój kolega nie posiada diety i raczej nie bedzie mógł sobie na nia pozwolić z powodów finasowych jak i z braku na nią czasu. Ale chcę jednak zakupić mass xxl 4.8kg oraz mono 500g na to uzbieral troche grosza. Myslicie ze bez diety cos po tych odzywkach osiągnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
cos tam moze i osiagnie ale dla mnie to strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 958
zalezy, jak nie bedzie nic jadl to nic nie osiagnie

Ze sprzetem nie jestes dla nikogo wzorem jesli walczysz to rob to z honorem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Dla niektórych kalorie dostarczone z samego gainera są jak "wybawienie". To jego pieniądze i decyzja czy chce spróbować, aczkolwiek jak dla mnie to próba pójścia na skróty ( próba ominięcia zbilansowanej diety).

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
wielka niewiadoma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
z tego co pamietam to 4.8 kg massa kosztuje cos okolo 129zl ( nie pamietam za bardzo bo na gainery nie patrze) wiec za ta kase kolega by mial pelno kurczaka i ryzu, twarogu... chociaz tyle by mogl podjadac

Zmieniony przez - StachuWLKP w dniu 2007-04-18 22:12:53

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jesli kolega nie ma czasu na diete, to pewnie jest maklerem gieldowym, lub kims z branzy bankowosci inwestycyjnej...

wiec silownia mu nie jest potrzebna... i niech sobie odpusci...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17306
mass xxl - braki w diecie
kreta- za wiele bym się nie spodziewał,bez diety

.......i

nie p.....l ,że dieta droga/niewiadomo jak,....poprostu jesteś leniwy i wszystko,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie są najlepsze odrzywki ??

Następny temat

Kreatyna a Aminokwasy - suplementacja po treningowa.

WHEY premium