SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

W obronie monohydratu kreatyny [ART]

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150764
Osobom, które uznają monohydrat za najsłabszą z dostępnych form kreatyny polecam lekturę krótkiego artykułu.

http://potreningu.pl/artykuly/117/w-obronie-monohydratu-kreatyny 

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6329 Napisanych postów 141812 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076709
dlatego to moja ulubiona forma ktora na stale u mnie gosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7844 Napisanych postów 107785 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1277150
Powinno być chyba orotany a nie omotany
Jak coś działa to po co przepłać.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2011-11-05 14:03:37

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4822 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24431
imo rowniez mono najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 68045 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 898946
Tylko mono.! Ja już nie kupię raczej nigdy stacka - zjadłem kilka , nigdy 'efekty' lub efekty nie były zblizone do cykli na czystym monohydracie. Też wpadłem nie raz w 'marketingową pułapkę' ;)

Obecnie na czystej mikrorozdrobnionej kreatynie mono big zone'a notuję najlepsze postępy w życiu. Zjedzone 500g w stałej dawce 10g dziennie przerosło moje oczekiwania, do tego stopnia, że próbuję pierwszy raz w życiu spróbować duużo dłuższego cyklu , po 7tyg i skonczeniu 500g , jadę teraz 10g w dni treningowe (3x week) + 5g w dni wolne (4x week) starczy mi to na kolejne 10 tyg, nastepnie prawdopodobnie 5g dziennie przez okres 100dni.
Wszystko to w celu sprawdzenia co raz to czesciej spotykanych teorii i pozytywnych argumentów i opinii o stałej suplementacji kreatyną i 'trzymania' jej w organizmie na odpowiednim poziomie. Jestem na razie naprawde zadowolony a swoje pełne sprawozdanie chce napisać na koniec tego mini experymentu , poki co od 1 dnia cyklu po 8 tyg waga rano na czczo +4-5kg (wahania minimalne w czasie tych kilku tyg) , bez zmian w obwodzie pasa, wszystkie inne obwody zdecydowanie na plus, itd. I co najwazniejsze czuję iż to jakby 'dopiero początek', dlatego postanowiłem nic nie przerywać tylko jechać dalej z suplementacją monowodzianem.

Swoje najlepsze wspomnienia mam takze z cykli na mono , glownie na tym ,ktory widnieje w powyzszym arcie na obrazku czyli mikro vitalmaxa, obecnie biorę niemieckiego big zone'a - jest to najlepiej rozdrobniona kreatyna z jaką miałem do czynienia, jeszcze lepiej niz vital , idealny puder, zadnych mini 'grudeczek' , swietna rozpuszczalnosc jak na mono rowniez bo jak wiemy prawie zawsze zostaje sporo 'osadu ' w np. szklance gdy ktos tak ją spozywa

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-05 14:10:01

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-05 14:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 72270 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 304514
Hardkory ładują łychą do ryja i zapijają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 68045 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 898946
Tak też robię - miarka do gęby i zapite wodą - zero problemów i nawet nie czuć goryczy zadnej, etc,ale sprawdzić rozpuszczalnosć na poczatku musialem :)

I mam porównanie do innych - naprawde jest lepsza , zapewne dzieki temu rozdrobnieniu, raczej nie liczę iż dzięki niemu tak fajnie 'kopie' ale moze w jakims promilu ma to wpływ na jej np. wchłanialność.

Tak czy siak podsumowując arta - wiadomo iż znajda sie osoby niezadowolone z mono , nie ma nigdy i nie bedzie 100% osob ,ktore beda zadowolone z danej substancji. Ale na pewno jakby zrobic mini ankiete to mono ze wszystkich rodzajów miałoby najwiekszy % głosów na 'TAK' (to moja ulubiona forma kreatyny) ;)

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-11-05 14:18:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4752 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41401
j/w

Zawsze lycha do buzi i zapic. Dla mnie mono tylko z vitala.

Teamt podwiesic i nazwac "Monohydrat kreatyny jak sterydy" i wszystkie mlotki beda zagladac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6329 Napisanych postów 141812 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1076709
mono od sfd dobrze sie rozpuszcza w porownaniu z mono fa duzo lepiej przykladowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1413 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 150764
anubis84 - wiem, ale nie mam mozliwości edycji. Dopisałem w "komentarzach",że jest błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Ja też zdecydowanie skłaniam się ku monohydratowi, z resztą od lat. Z powodzeniem z resztą stosowałem mono w okresach redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze mi powiedziec czy dobrze dobralem

Następny temat

Weider gigant mega mass 4000