SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W imieniu użytkowniczki Massami

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Witam,
piszę w imieniu użytkowniczki Massami. Niedawno chciała zalogować się na swoje konto (po góra kilku miesiącach nie korzystania), na co forum odpowiedziało że "taki użytkownik nie istnieje". Stary dziennik wygląda tak:
https://www.sfd.pl/Potreningowe_wesołości_czyli_spam_u_Massami-t741524.html
I tak gdzie powinna być nazwa użytkownika jest jakieś częściowo ocenzurowane IP.

OCB ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
widać że konto ma usunięte,sama go nie kasowała?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
kojarze,to chyba ta co to dwa dzienniki chciała mieć,zgadza się? jakoś dłuższy czas jej nie widzialem...

Użytkownik taki nie istnieje w bazie, a z tego co widzę w profilu to status ma "administrator"... wiec chyba Banan coś majstrował

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2013-02-26 08:36:30

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Lodzianin, nie, z tego co mówi to nie kasowała sama na pewno.

Queblo, tak, to ta tylko że tam miał być jeden dziennik merotoryczny a jeden spamotyczny, a nie tak jak mój, 2w1
I ćwiczy dalej, tylko spamuje już tylko ze mną a nie ze wszystkimi

Edit:
No a na werdykt Banana właśnie czekam, tym bardziej jak mówisz że jakieś przekręty tam były

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2013-02-26 13:17:12

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie sugeruję zadnych przekrętów.
Tak sobie zartem rzuciłem. Wygląda jak jakiś błąd przy przenoszeniu bazy danych z jednego serwera na drugi ale to już niech wypowie sie ktos kto ma na to podgląd.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94296 Napisanych postów 364219 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668470
wyślę link do Kuby on powinien ci odpowiedzieć na to pytanie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
To jest skasowane konto, więc poprosiła o jego kasację lub sama to zrobila.
MOżna samemu skasować konto , u góry zakładka 'edycja konta' i 'zarządzanie profilem'. Jest to nieodwracalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Queblo, za żart to wziąłem i tym też odbić chciałem

Banan, cóż, deklarowała mi się inaczej - jak widać tak to już jest z babami

W każdym bądź razie dziękuję za zaangażowanie, temat do kasacji

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dawna wiadomość o współpracy

Następny temat

Dziwne logowanie

WHEY premium