SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W drodze do uzyskania porządnej sylwetki. nowe fotki str5.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4591
hm mniej wiecej tak jak w abs2 tylko ze troszke po swojemu robie troche dłuższe przerwy i dodalem kilka cwiczen nic specjalnego :) pzdr.

Co cie nie zabije to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
A takie wciecie to w ile wyrobiles sobie? Bo musze powiedziec ze sie podjaralem nim ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3966
Jak na ten staż to bardzo ładnie.SOG.

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4591
dzieki :) hm nie wiem przez ile brzuch cwicze juz dlugo ;p wczesniej gralem tak powaznie w siatkowke koło 5 lat wiec tez brzuch byl zaangazowany :) pzdr. i dzieki

Co cie nie zabije to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
No kurcze bo jakos mi sie to podoba ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6465
Brzuch mi sie podoba, ogolnie daje soga za caloksztalt.

www.pajacyk.pl
Kliknij choć raz dziennie ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
nawet spoko popraw przedramie i biceps. klatka , brzuch na plus... oby tak dalej :) pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
jak na 8 miechow jest dobrze, idziesz w dobrym kierunku i oby tak dalej, ale w profilu piszesz ze masz diete wysokobialkowa i starasz sie zrobic na tym mase, a powinienes dorzucic wiecej weglowodanow, a nie bialka jesli zalezy Ci na wiekszej masie, pozdrawiam

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4591
tzn moja masa wyglada troche inaczej... staram sie masowac tyle ze robie przy tym troche aerobów systematycznie zeby sie nie zalac... moze troche mniej efektywne ale inaczej nie moge :) Dieta jest ale niedopracowana do konca bo staram sie jesc dobrze i duzo ale nie mam obliczonych dokładnych zapotrzebowan. Dzieki za opinie :)

Co cie nie zabije to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 974 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35421
brałeś jakieś odżywki ?

dada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wrobcio

Następny temat

Foty do oceny

WHEY premium