SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W SPRAWIE MODEROWANIA! WAŻNE!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1109 Wiek 3 lata Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12422
Witam wszystkich!
Piszę tu głównie do Mateo i pozostałych moderatorów. Ostatnio mam poważne wątpliwości co do słuszności mojej osoby jako moderatora w BwS. Ze względu na charakter mojej pracy nie mam czasu odpisywać na posty ani tworzyć nowych. Forum przeglądam regularnie (w zasadzie jest to ok 6 godzin dziennie) i czasem coś skrobnę ale na więcej nie mogę sobie pozwolić. Często mam zawracaną d.u.p.ę. i zawsze jak chce coś sklecić to mi ktoś przeszkodzi. Dlatego uważam, że nie fair jest abym był moderatorem gdy np. TJM udziela się bardzo często i fachowo nie będąc nawet pogrubionym.
Mam też lekkie wyrzuty sumienia gdyż ludzie z SFD uderzają do mnie na GG i często proszą o pomoc, staram się im w miarę czasu pomóc ale i tak robie to w około 70% przypadków a jakieś 30% z przykrością "ignoruje".
Proponuje aby TJM zastąpił mnie na tym stanowisku, gdyż rozumiem że musimy kontrolowac rozrost populacji modów, a przywileje moda ułatwią mu pracę i pomoc innym.
Myślę że to rozwiązanie jest bardzo rozsądne - Ja będę mógł od czasu do czasu coś napisać lub udzielić komuś porady nie mając moralnego do tego obowiązku, a kolega TJM będzie robił to co robi i tak tyle że jako mod.

Co TY Mateuszu na to? Co reszta modów? Co sądzą userzy?

PS.
I jeszcze jedno co na to TJM?

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995



Zmieniony przez - Kamil w dniu 2002-09-23 14:08:56

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ty pozostajesz modem, a TJM zostaje doradca w dziale, w efekcie pogrubienie. Sprawy pozadkowe przekaz innemu juz istniejacemu moderatorowi.
Twardo bede przy tym obstawal

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"kontrolowac rozrost populacji modów" - całkiem jak w moim poście w szatni pt."sfd - ciekawe zjawisko socjologiczne" hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a nie mozna TJM nianowac modem???? ja jestem za tym abys pozostal i zeby TJM mianowac!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
Przecierz w jednym dziale może być 3 moderów, więc nie widzę problemu Ty i TJM możecie "władać" tym działem

Doradca dział Historia
"Nikt nie pyta zwycięzcy, w jaki sposób zwyciężył"

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1109 Wiek 3 lata Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12422
Ale tam już jest 3 modów : pitbull, bst i ja.

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

Moderator dz. Bezpieczeństo w sieci
"Fortuna Favet Fortibus"
GG 337995

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1495 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17155
a popatrz nie zauważyłem i teraz sprawa się komplikuje

Doradca dział Historia
"Nikt nie pyta zwycięzcy, w jaki sposób zwyciężył"

Są historie cichej dobroci i przyjaźni. Tworzą je mali zwyczajni ludzie.
Cisza jest urodzajnym ogrodem, płodną ziemią, na której rodzi się przeogromne słowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Niech wszystko zostanie tak jak jest.



Mój cień wygląda lepiej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bądź dalej modem i nie bierz do głowy
a jeśli już chcesz zrezygnować z modowarnia to usiądź sobie pod koniec modowania o 4 rano przed komputerem, kiedy na sfd nikogo nie ma i zbanuj najwięcej osób ile się da

PS. Niedługo (chyba) powstanie K** , które już ma stronkę z pseudo vortalem
http://www.area57.one.pl/K**
TJM nie komentuj tego

Moderator działu "Historia"
Pozdrawiam wszystkich

Zmieniony przez - Mariusz_1979 w dniu 2002-09-23 16:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
sluchajcie mnie

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Dobra zostawiam tą stronkę bez komentarza




Mój cień wygląda lepiej ode mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stale Lacze

Następny temat

do MATEO - A MOZE BY TROCHE POSPRZATAC?

WHEY premium