SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W Pogoni za ambicjami - "fit" parka

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jedni chcą pomocy inni nie. Można to uszanować - można nie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 97
W sumie pytanie było do viq’a bo on Marlenie plan i dietę układa. Ale jesteś, to po czym wnosisz ze pomocy nie chcą? Może nie wiedza ze da się/powinno inaczej? Wierz mi, ze to co dla jednych jest oczywiste, dla niektórych takie być nie musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Może warto poczytać cały temat a nie ostatnie dwa posty. Po lekturze całego ich wspólnego dziennika ja mam takie odczucia jak napisałem. Mi też nikt nie mówi jak mam trenować i zupełnie tego nie potrzebuję. Często robię coś na przekór zasadom i nie bardzo mam ochotę słuchać od kogoś ze coś powinienem robić inaczej. rozumiem dlatego inne osoby które też robią coś po swojemu i nie chcą żeby im się ktoś wpieprzał z dobrymi radami.
3

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 97
Tak się składa ze temat czytałam cały. X2. Tobie wiem ze nikt nie musi się wpieprzac bo masz ten atut ze wiesz co robisz. I masz wiedzę, warsztat i doświadczenie. Inni tego mogą nie mieć i często nie maja. I czasem to sposób przekazu determinuje to, czy ktoś odbierze czyjeś słowa tak a nie inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Jak będą chcieli pomocy - to myślę że będą pytać. Jak nie ma pytań - to dla mnie sygnał że ktoś nie szuka pomocy.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Od lipca ta redukcja bez przerwy? Nie było jakiegoś resetu? Sorki jeśli było a nie wylapalam. Jak tu zdjęcia tortów będą częściej to muszę unikać dziennika bo się od razu głodna zrobiłam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
do 12 lipca jest na redukcji tak wyczytałam
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
A mi się wydaje, ze tylko modowie powinni porad udzielać, a nie jacyś początkujący forumowicze, którzy są ANONIMEM.
Tak przynajmniej w tym dzienniku usłyszałam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Nie ma odgornej zasady kto może a kto nie :p autor dziennika widzi od kogo jest porada i sam może decydować co zrobi z tym co przeczytał.

Jeśli to od lipca czyli prawie rok bez przerwy to dla lepszych efektów radziłbym zrobić 2 tygodnie resetu na 0 i wtedy ewentualnie dalej redu. Generalnie ciało dużo lepiej reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paula DO nie od
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień Kobiet !!!!!

Następny temat

Nasze patenty na - PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU

WHEY premium