SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WZROST prawdopodobnie skuteczna metoda

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 440
Byłem u profesora endokrynologi w wieku 16 lat gdyż chciałem jeszcze urosnąć (170cm wzrostu). Miałem nadzieje że przepisze hormon wzrostu. Kazał zrobić badania.Poziom hormonów tarczycy i prześwietlenie nadgarstka ( w celu zobaczenia czy mam szanse urosnąć) ale na 2-3 miesiące zalecił mi branie amitryptyliny przed snem samym (powiedział że pobudzi faze snu REM i większy wydzielanie hormonu wzrostu przez co urosne 1-3cm). Oczywiście zacząłem pić i olałem to. Ale jeżeli ktoś chce i ma jeszcze szanse może wypróbować ten lek.Jest to lek antydepresyjny ale dawka jaką kazał mi brać była 3 razy mniejsza od dawki stosowanej do leczenia. (jedna tabletka bezpośrednio przed zaśnięciem). O hormonie wzrostu nawet nie myślcie. Chyba że bez refundacji. Refundują tylko jeżeli ktoś ma karłowatość (około 140cm wzrostu - 150cm) nie pamiętam ile w przeliczeniu na centyle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie polecaj tego typu leków.
To tylko i wyłącznie z konsultacją Lekarza.
https://www.sfd.pl/Wzrost_Ogólne_info.,_Trening,_Porady_etc._-_Artykuł_-t501891.html
Tu co nie co na temat Wzrostu etc. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie ścięgna achillesa

Następny temat

acl a kickboxing ?

WHEY premium