SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Jadłem to samo co Ty ( i nadal jem bo lubie ) i w wieku 16 lat mam 1,69 wiec duzo to nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
Te picie mleka i wp*****lanie jogurcików to sa brednie i tyle, wzrost to genetyka najczęsciej jest brany od rodziców,dziadków pradziadków itd, a zdaża sie też tak że wszyscy w rodzinie są wysocy a jedna osoba jest niska i odwrotnie.Mój starszy ma 164 starsza 160, dziadek z 157 :D babka też gdzieś tyle a ja mam 176 wiadome chciałbym więcej tak do 180 ale nie nażekam bo nie miałem pokim mieć wzrostu


P.S
Tys a czy masz juz wsześdzie owłonienie ?? pod pachami ?? etc??
gdy sie ma już całkowite owłosienie to sie wtedy już nie rośnie albo bardzo mało, najlepiej iść zrobić rentgena kolana i dać lekarzowi żeby zobaczyły czy kości są już zrośnięte czy nie jeżeli są zrośnięte juz nie urośniesz a jeżeli nie są zrońsięte to jeszcze urośniesz

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Owłosienie to nie jest wyznacznik wzrostu

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
wiem że nie, ale jest znakiem zakończenia dojżewania

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
owlosienia mam az za duzo:)chociaz nie wiem po kim to mam bo nikt z mojer rodziny nie jest az tak owlosiony hehe a i mleka nie pilem przez jakies 6 lat pije dopiero od pol roku litr dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
mleko i tak nic nie da, a takie codzienne picie mleka na pewno nie jest zdrowe, poieważ nadmiar białka wypłukuje wapń, owszem mozna pić ale z umiarem, co za dużo to nie zdrowo

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Może i niedaje nic ale mi tak zawsze starsi mówią , że przez danonki urosłem tyle.U mnie w rodzinie tylko ja jestem wysoki,ale od około pół roku stoje w miejsuc i mam nadzieje że już nieurosne,bo niemam zamiaru mieć 2 metrów.Z 190cm mam już za dużo problemów w życiu codziennym

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
starszym sie we wszystko niewierzy.gdybym wierzyl w to co mowia to do tej pory balbym sie ze mnie dziad do wora wsadzi i porwie do lasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2629
Wiadomo:D hehe ale zawsze sie leją zemnie.

Lepiej mieć brzuch od piwa niżgarb od roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Jeśli owłośnienie oznacza koniec dorastania to ludzi powinni mieć dopiero włosy od ok 18-20 roku życia więc bujdą jest że włosy mają cokolwiek do kości P(poprzez dorastanie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium