SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
pełno moich kolegów chla i pali od podstawówki a są najwyzsi ;/ zycie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
135 cm to nie jest imponujący wzrost w tym wieku. Może chłopak jeszcze skoczyć wzwyż sporo. Kwestia to genetyka, ale też pytanie czy sporo pije alkoholu? (gdyż to może opóźnić rozwój psychofizyczny). Moje drugie pytanie wiąże się z tym jakich (pod względem wzrostu) ma rodziców i dziadków? Możliwe, że odziedziczył geny po wcześniejszych przodkach. Micunio94 zgodzę się z tym, że akurat w moim wypadku alkohol nie ma znaczenia, bo jeszcze rosnę i się trochę smieję, gdyż (mając skończone w maju 24 lata) niektórzy pytają się czy coś brałem na wzrost

Zmieniony przez - Blaskowicz w dniu 2009-10-06 17:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Zdarza się, że wypije w ukryciu przed matką piwo (wierzcie mi na więcej by się nie ośmielił - ma straszną matkę :D ). Ojciec ma tak na oko z 170,a matka 160. Powinien jeszcze urosnąć, ale co jeśli nie urośnie?

Ciesz się tym co masz! A jak nic nie masz to ciesz się tym co inni mają!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Niech idzie do endokrynologa . Tu na forum możemy tylko gdybać czy urośnie czy nie. Wzrost kolegi może być wynikiem "młodszego" wieku kostnego w stosunku do jego obecnego wieku. Wizyta u endokrynologa powinna w przybliżeniu rozwiać wątpliwości na temat jego wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Był u jakiegoś lekarza rok temu i powiedział mu, że ma wzrost 11-latka ;/
Ja myślę, że jak chłopak ma 170 to może być zadowolony :D
Życzę przynajmniej takiego wzrostu mojemu kol :p

Ciesz się tym co masz! A jak nic nie masz to ciesz się tym co inni mają!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Był u jakiegoś lekarza rok temu i powiedział mu, że ma wzrost 11-latka ;/ok, ale czy był to endokrynolog i stwierdził na podstawie badań, że ma wiek kostny 11- latka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Nie wiem, tym się nie "chwalił".
Ale to na pewno nie był zwykły lekarz pierwszego kontaktu. :)

Ciesz się tym co masz! A jak nic nie masz to ciesz się tym co inni mają!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
siemka mam 17,5 roku i tylko 169cm wzrostu .. czy w tym wieku można jeszcze podskoczyć z 12 cm?? ojciec ma 176cm a matka 158 a zależy mi żeby mieć przynajmniej tyle co ojciec bo jak narazie czuje się jak liliput... od ponad roku uroslem może z 1cm... owlosienie na twarzy nogach i brzuchu jest jeszcze małe... ja chce urosnąć!! czekam i czekam i jak narazie nic :( prawie z calej klasy jestem najnizszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
12 cm to bym w tym wieku *******nął na zawał ze szczęścia ... Jak ojca dogonisz będzie dobrze , ja też urosłem przez ostatni rok z 1 cm i na więcej sie nie zanosi ;/ Ciesz sie z każdego cm ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Ale narzekacie na ten wasz wzrost - Ja mam 19 lat - 178 cm wzrostu , nadal rosnę - 3-4 cm rocznie . Mam opóźniony wiek kostny o 1,5 roku - 2 lata , więc nadal wierzę że osiągnę swój wymarzony wzrost - 191 cm ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium