SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Iverson jest lekki jak piórko. Podobno tylko 75 kg waży.
183 cm jak na NBA to jest wzrost karłowaty, a normalnie to w dzisiejszych czasach raczej wzrost średni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
no wlasnie 183 to sredni wzrost. a jak ktos ma 198 i 40 w lapie to wygląda nie? a poza tym wzrost sie przydaje praktycznie do wszystkiego: do pilki noznej, do siaty, do kosza do wszystkiego. poza tym jesli jest sie wyzszym lepiej sie czuje. poprostu jest sie pewniejszym.

Jesli ktoś wie czym jest moje pseudo niech napisze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Polak ma średnio jakieś 177cm a 183 to już ktoś wysoki. Bo jakby tak na to patrzeć to 171 też można powiedzieć średni a raczej ta osoba jest niska a nie średnia.Moim zdaniem średni wzrost jest w granicach 174cm-180cm.Powyrzej 180cm to juz ktoś wysoki. Może nie jakiś tam gigant ale już dosyć wysoki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Ja pisząc 183 cm to średni wzrost dodałem słowo "raczej". Moim zdaniem ta osoba bardziej należy do grupy średnich niż do wysokich. Można też powiedzieć, że ten wzrost jest to coś pomiędzy średnim a wysokim.

PASTYL ten przedział co podałeś to jest bardziej niski wzrost niż średni. Ja mam 178 cm a czuję się niski, a jak popatrzę na tych w wieku 15-16 lat to dopiero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
178cm napewno niskim wzrostem nie jest. Normalny średni facet tyle ma.A co do młodzieży sam mam 16 lat i w mojej klasie średnia wzrostu wynosiła ok. 172cm. Byli owszem powyżej 180 ale byli także poniżej 170.Ludzie są różni nie tylko CI wysocy. A Ty akurat należysz do tych średnich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 166
zero problemow,tylko najpierw musze z laska pogadac , jak pogadam to leci na umysł nie na ciało...chociaz na cialo tez nie narzekaja;d;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To spoko. A nie zaczepiają Cie na ulicy? Niestety małych ludzi często sie zaczepia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
nie zaczepił mnie jeszcze nikt. a wracając do komentarzy ze strony 18 to w mojej szkole w ktorej jest kolo 270 uczniow jest przynajmniej 40 chłopakow ktorzy sa wyzsi ode mnie lub mojego wzrostu. ale tych ktorzy mają tyle co ja jest znacznie mniej niz tych ponad 183.

Jesli ktoś wie czym jest moje pseudo niech napisze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
To pytanie zadałem Kaellowi a nie Tobie Geiger, bo nie jesteś mały.
A teraz do Ciebie Geiger: w jakim przedziale wiekowym są chłopy z Twojej szkoły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
U mnie w byłej klasie 3gim. byłem mniej więcej 8 na 20 chłopaków ze wzrostem 177,a najwyższy miał 184.Ale jestem najmłodszy z nich bo jestem z listopada.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium