SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
frip7:
Edytuj posty. To ten notes po prawej stronie, zaraz po godzinie wysłania postu. Chyba, że ktoś już odpisze to wtedy możesz zaczynać nowy post.
Co do wzrostu mnie wyciąganie na drążku dało cm i to już 19tce. Ale co prawda każdy z nas jest inny...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Cm to mało -powiedziłbym sladowe ilości od drążka nie urośniesz -nie wierzę w cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Sorry pisałem w pośpiechu.
Cm - centymetry, konkretnie 4.
Z 176 na 180. Prawdopodobnie będę rósł jak brat do 24-25 roku życia, a ja tam sobie jeszcze pomagam. Pisałem w moim poście bardziej szczogolowo, link podawalem tu kilkakrotnie. Pozdro

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
No to gratuluje 176 180 co za róznica??? ale może w Twojej rodzinie to genetyczne że tak późno jeszcze cm łapiecieNo to ja Ci szczerze życze kolejnych cmSam na drążku wisze ale nie dla wzrostu i nie urosłem od tego ani cm.Teraz młodzież rzeczywiście jest wyższa-dużo mam kumpli dryblasów po 190-195.Czy taki wzrost ma zalety?na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ile Ty masz lat?
4 cm, to bardzo dużo... Nie którzy po 2 są zajarani w ****.
Jeszcze raz to tutaj powtórzę.
Jeśli jesteś słabej wiary w samego siebie, i nie zakodujesz swojej podświadomości na to że będziesz rósł, to organizm samo istnie będzie do tego dążył...
Moim celem jest 183... Czy bóg da? Zobaczymy, ja w to wierzę, a to podstawa. Pzdr...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Dla mnie róznica widoczna to 5 cm-to już coś Życze Ci tych 183 ale wysoki sie zaczyna tak powiedzmy od 185-a na prawde wysoki to 190 i więcejJeśli 4cm to aż tak dużo to wypada mi pogratulować Ci osiągnięcia celu-który pewnie i bez słynnego drążka bys osiągnął -a tak wszyscy będa wisieć na drążkach łudząc sie że to coś da Powtarzam to co każdy sam wie-hormon cos da i nic więcej.
Ps.4cm to prawie nic jakos widząc ludzi 4cm wyższyh nie mam kompleksów a jak ktoś jest wyższy 10 cm i więcej to wtedy można mieć kompleksy.Jesteście młodi i rozumiem że wzrost jest ważny dla Was -z czasem to przejdzie

Zmieniony przez - frip7 w dniu 2009-03-17 13:23:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
4 cm to mało? ale wy pier*****e %-D 176 a 180 to widać gołym okeim . Mam 2 kumpli jeden ma 175 drugi 179 i jak dla mnie sporo sie różnią :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
No jeśli to jest duża różnica dla Ciebie to spoko z mojego punktu widzenia to niewieledla mnie poważna róznica to 190 i np 180To ja zapytam inaczej czy czujesz sie zakompleksiony przy osobach wyższych o 4cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49
Micuniu ile wzrostu maja Twoi rodzice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
frip7, gościu co Ty *******isz za głupoty, dlaczego miałbym się czuć zakompleksiony przy kimś wyższym ode mnie o np. 10 cm i tak jestem już dość wysoki i patrze na większość ludzi z góry. 4 cm to spora różnica wzrostu widoczna gołym okiem, 10 cm to przepaść^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium