SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
dobra, przepraszam wszystkich ktorzy poczuli sie urazeni moja ostatnia wypowiedzia
ale co ja moge powiedziec poza tym.. hmm.. ja nie trace nadziei ze bede wyzszy do czasu jak co jakis czas wpadnie mi co najmniej centymetr.. wy tez nie powinniscie. rozumiem ze jak ma sie te 163 to jest sie troche przybitym, ale jesli bedziecie sie skupiac tylko na tym to nawet jak urosniecie w miesiac 10 cm (w co wątpie) to macie miesiąc zatrutego zycia bo ciagle na cos czekacie, wiec po co sie martwic?

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2009-03-07 22:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Ja mam 161 i wzrost jest dla mnie problemem nie ze względu na kolegów ale na koleżanki które są w połowie ode mnie wyższe, a w drugiej połowie równe/niższe... Ale wzrost jest ogólnie bardzo ważny w życiu... Chciałbym chociaż przerosnąć ojca który ma 172/173cm, by pokazać mu że jestem lepszy. No i fajnie zamiast skejtem być drechem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
No jak będziesz miał 170 cm to na drecha w sam raz, bo oni najczęściej do 170 cm mają. Lubię śmiać im się w oczy kiedy te kurduple mnie mijają i patrzą się na mnie jakby mieli mnie zjeść. Królowie osiedla
Ostatnio jeden taki mocarz z szalikiem łksy usiadł na przeciwko mnie w autobusie, wyjmuję przy nim wlepki Widzewa, ale jakiś słaby był, bo nawet się słowem nie odezwał i wysiadł na najbliższym przystanku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 482
Ale mi nie chodzi o to że mając 170 cm mam być drechem :D Tylko mając 176-177cm nie jestem już w grupie ludzi których nazywa się karłami czy kurduplami czy skejtami :D Na takich dziś sie mówi niscy :P MOże troche przesadziłem z tym drechem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
masz kompleksy dzieciaku jak na 176-8 mówi sie niscy to jestes chyba d****em wybacz jeśli cie uraziłem
masz zbyt skrajne wyobrażenia człowieka o wzroscie np 175 a 190 wydaje ci sie że ten pierwszy to karzeł ten drugi to super dryblas...

niski- myśle że od zera do ok 165
niski próg średniego od 165 do 170
najbardziej średni i spotykany wzrost ~172-~177-8
a średni wyższy podchodzący już pod wysoki wzrost od ok.180 z groszami
wysokim moge już nazwac ze swojego punktu widzenia (bo ktoś majacy 160wzrostu wysoki to juz 170) 185-6 i w góre
radze poczytac co wam może pomóc, w skrócie: wiszenie na drążku, warto sprawic sobie (może własnej roboty) sprzet gdzie możeny wisiec dogóry nogami lub tak jak na podwórkowym trzepaku, basem pare razy w tyg, silownia wcale nie szkodzi trzeba ograniczac obciążanie jedynie kregosłupa, ponadto np cwiczenia na nogi ponoc pomagają wydzielac więcej gh, w miare bogata w białko dieta ale przedewszystkim w witaminy oraz ważne dla organizmu minerały, musicie tż uwierzyc że możecie urosnąc i urośniecie, możecie dla otuchy poczytac temat o wzroscie po 20stce wiele osó po kilku latach nie rosnięcia mieli skoki po pare ladnuch cm

pozdro i życze rozumu


Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2009-03-10 18:31:09

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Koleś do 175 cm jest niski, od 175 cm do 185 cm średni, wszystko powyżej to już wysoki - takie jest moje wyobrażenie, ale każdy w zależności od swojego wzrostu ocenia to inaczej. Mój stary ma 175 cm i w dowodzie osobistym (tym starym) miał napisane wysoki.
Mój kumpel +200 cm mówi, że jestem średniego wzrostu (mam sporo ponad 180 cm), a znowu ludzie niżsi ode mnie mówią, że jestem wysoki. Jak stoję przy siatkarzach to rzeczywiście czuję się niezbyt wysoki

Zmieniony przez - G.BEST7 w dniu 2009-03-10 19:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
pojecie wysokiego masz podobne za to niski nie za bardzo bo 175 można wg tego uznac za niskiego a 185 za wysokiego
jak już nie chcemy sie rozdrabniac na niski i wysoki próg średniego ja kwcześnieej zrobiłem to mniej więcejod 170 średni poniżej niski 180 podchodzacy pod wysoki, powyżej 185 wysoki, wiadomo że jak ktoś ma ponad 2 metry to jemu zwisa to i powiewa czy ty masz 20cm mniej od niego czy 30 czy 15 dla niego zawsze będziesz najwyżej średni, bo skrajności zauważ są w obie strony, odwrotna sytuacja, gośc ma 160 i widzi 175 typa dla niego to jest już wysoki, ja napisałem sytuacje w najbardziej normalnym wymiarze

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
misiekX3 bez kitu masz 189? no ze 3 miesiace temu chyba pisałeś że 183-4 ja *******e też tak chce

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
nie no 189 rano, moze ciut mniej, potem jakies 188, 187. wiec specjalny awans to to nie jest : p zreszta ja rosne tak powoli ze to dopiero po jakims czasie widac. nie martw sie, jeszcze urosniesz ;] jak mam buty na 2~ cm podeszwie to jestem praktycznie najwyzszy z klasy, tez sobie takie kup :D

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2009-03-10 20:54:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
G.BEST7 zebys sie czasem na tego "kurdupla" nie przeliczyl

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium