SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
bo nie ma magicznej metody ... , jak komuś zależy to przeczyta 235 stron , Ja przeczytałem xD ;d

Zmieniony przez - Sloners w dniu 2008-11-09 17:58:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 373 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12948
Nie ma, ale są sposoby, które mogą pomóc w tym celu . Czyż nie?

all-apver-b53209f0e4d2b2335d726e4e381511d59d22a31f

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19220
Nie na wszystkich działają , a jeśli nawet ktoś odczuje różnice w wzroście może to być po prostu naturalny proces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"32 w łapie to nie facet tylko picka jakaś.

Tyle to ja miałem w łapie w 6 klasie podstawówki (pamiętam bo mierzyłem się już wtedy ) a nie byłem gruby.
Przeciętny, niećwiczący, nieotyły facet w wieku 40 lat ma gdzieś na oko 40-42cm w łapie (w raz z wiekiem metabolizm zwalnia to się tyje łatwiej) Zresztą w wiekiem do pewnego momentu masa sama przychodzi."


dokłądnie to chciałem napisac, pisanie przez niedowartościowanych ludzi, którzy są jeszcze chudzi i mają po 15 lat(nie sprawdzam po profilu oceniam treśc posta), że to niemożliwe że ktoś bez cwiczeń ma 40cm w ręce jest po prostu śmieszne, trzeba byc odizolowanym od większości społeczeństwa zeby takich faktów nie zauważyc.

Ja zorganizuje sobie za rok wiszenie na drążku do 5min. dziennie + basen 3xtydzień i bede szamał tran i przedewszystkim miał w końcu czas i możliwośc stosowania diety

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Według tego co piszecie, to średnia waga 40-stolatka to ok. 100 kg, ciekawe... 40-42 cm u niećwiczącego cfzterdziestolatka, no nieźle, to ćwiczący powinni mieć chyba z 50 cm, czyli każdy czterdziestolatek mógłby być strongmenem. Na 40 cm w łapie wielu tutaj latami pracuje, ćwiczą, mają dietę, suplementy. Wielu nawet uważa, że zrobienie 45 cm bez koksu jest dla wielu niemożliwe do osiągnięcia, a wy piszecie, że niećwiczący mają po 40-42 cm i to jeszcze przy małym zatłuszczeniu.

"32 w łapie to jest szczurek na pewno nie facet, żeby facet dorosły (nie mówie o ludziach ok20) miał32 w łapie to musi byc za***iście drobny i za***iscie chudy, jeśli chodzi o dojrzałych ężczyzn to większośc jest średniej postury lub tęższej (ewentualnie otyłośc) 32 w łapie to mogą miec ludzie po okresie dojrzewania np my i nic w ty mdziwnego, jeśli facet ma 100kg (przy kości) i 180 wzrostu to ma ok 40 bez niczego tylko to są jedynie wymiary prawda, kraty nie ma:P"

A ktoś mający 20 lat to co- dziecko?
Oczywiście prawdą jest, że wraz z wiekiem masa wzrasta i że ktoś mający 40 lat powinien mieć dużo więcej masy od kogoś mającego 20, ale bez przesady. 100 kg przy 180 cm to nazywajmy rzeczy po imieniu- mocna otyłość, a nie budowa przy kości. Oczywiście biorę tutaj pod uwagę normalnego człowieka niećwiczącego siłowo, a nie "pakerów" albo ludzi z bardzo masywną budową kostną, bo tych jest niewielu.

"A to całe BMI to tylko idzie o kant dupy potłuc, bo nie uwzględnia ono masy mięśniowej tylko tłuszcz."

No tak, bo niećwiczący czterdziestolatek ma tyle mięśni, że aż go rozrywają.

W USA(wg statystyk) przeciętna waga czterdziestolatka to 80 kg, a tam ludzie są ciut masywniejsi raczej. Co z tego, że jest tam wiele "wielorybów", ale szczupli przecież też są, a na średnią skladają się wszyscy.

Skoro wy mówicie, że przeciętny dorosły facet niećwiczący, nieotyły ma ponad 40 cm w łapie to ja napiszę, że średni wzrost faceta to 195 cm- i to i to jest wyssane z palca, nie ma na to żadnych dowodów. Znajdźcie mi jakieś statystyki które podają, że przy 180 cm normalna waga to 100 kg i ponad 40 cm w łapie, to uwierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
podpisuje sie pod tym panem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"Według tego co piszecie, to średnia waga 40-stolatka to ok. 100 kg, ciekawe... 40-42 cm u niećwiczącego cfzterdziestolatka, no nieźle, to ćwiczący powinni mieć chyba z 50 cm"
t oiel wg ciebie 100kilowy facet ma w łapie? 32?
nikt a przynajmniej ja nie napisałem że średnia jest taka waga bo na to statystyk nawet nie ma,p odałam jedynie przykład, że 180 i 100kg waga to nic nadzwyczajnego miec proporcjonalne nogi czy ramiona o obwodzie ok40cm ,a logiczne, że jak by taki cwiczył z dietą to chyba nie miał by problemu zawyczyc tego wyniku?

"czyli każdy czterdziestolatek mógłby być strongmenem"
nie napisałem tego:)
"Na 40 cm w łapie wielu tutaj latami pracuje, ćwiczą, mają dietę, suplementy"

tak, większośc tu zaczyna przygodę z siłownią w wieku 15 lat kiedy każdy prawie jest "szczurkiem" i kg idą trudno, wiem z autopsji, że po dojrzewaniu miedzy 20 a 30 rokiem życia ludzie dostaja tych kg aż za dużo, trak w ogóle podałem przykład 100-100paro kilowej osoby przy wzroście 180, a nie np80kilowej przy małym bfie i majacej ten sam obwód ramienia

"A ktoś mający 20 lat to co- dziecko?"o dzieciach to w tym przypadku nie ma mowy i to też się do tego odnosi ,w końcu 18 lat to też niby dorosły człowiek nie? zwłaszcza przy wieku kostnym opóźnionym:P

" ale bez przesady. 100 kg przy 180 cm to nazywajmy rzeczy po imieniu- mocna otyłość, a nie budowa przy kości" to bez przesady w drugą strone, mocna otyłośc, to lekka otyłośc to ile?90?:P

"Skoro wy mówicie, że przeciętny dorosły facet niećwiczący, nieotyły ma ponad 40 cm w łapie to ja napiszę, że średni wzrost faceta to 195 cm- i to i to jest wyssane z palca, nie ma na to żadnych dowodów. Znajdźcie mi jakieś statystyki które podają, że przy 180 cm normalna waga to 100 kg i ponad 40 cm w łapie, to uwierzę."
Wiesz, z przedziału wiekowego 40-60lat (chocby przykład "kolegów" z budowy) majac 1,8 wzrost i ważac z 90kg nie widziałem zeby ktoś miałmniej niż 40, cały czas odnosiłem sie do jednego przedziału przykładowy koleś 180 na 100kg wagi, żadko kto o takich wymiarach miałby mniej niż 40 ,a jak ktoś postawny i ma troche w barach to nawet wygląda przyzwoicie, to co napisałem było odpowiedzią na głupie teksty typu : 40 bez koksu i cwiczeń? niemożliwe" a codziennie takich ludzi spotykamy na ulicach, jak ci nie pasuje to choc nie mam czym sie chwalic bo nie mam czasu na cwiczenia, to zrobie zdjecie mojej ręki z miarką i na wiosne poprzechadzam sie po rynku z aparatem, pokaże ci jak moja łapka wygląda w porównaniu do takich typków starszych.

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-09 21:16:12

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
tommac20 ja się nie czepiam tego, że przy wadze 100 kg nie ma się ponad 40 cm w łapie, bo zwykle się tyle ma. Ja się czepiam o to, że jednak zdecydowana większość tych 100 kg nie ma(90 też nie), więc tym samym ponad 40 cm w łapie też. Mike Tyson w najlepszych latach przy 180 cm ważył ok. 100 kg, łapę miał ponad 40 cm. Uważasz więc, że przeciętny polski mężczyzna ma budowę jak Mike Tyson? Według mnie raczej nie.

Masz rację, codziennie spotykamy na ulicach ludzi o łapie 40 cm i więcej, ale to nie oznacza, że stanowią oni większość. Codziennie widujemy osoby o wzroście ponad 190 cm, ale czy większość tyle ma? Jeszcze nie, może kiedyś.

Co do kolegów z budowy, to nie od dziś wiadomo, że pracą fizyczną też można wiele uzyskać. Chyba logiczne, że ktoś ciężko pracujący na budowie będzie miał raczej więcej mięśni od kogoś pracującego w biurze.


Tutaj piszemy o ludziach zdrowych, a nie otyłych, np. babach z targowiska co mają 50 cm w łapie, 150 cm w pasie i 150 cm w klacie. Ja też mogę w 2 miesiące złapać 15 kg i stać się otyłym człowiekiem, ale po co? Większość ludzi w Polsce przy 180 cm waży poniżej 80 kg, inaczej mielibyśmy epidemię nadwagi lub otyłości i bylibyśmy liderem światowym pod tym względem.

Z wiekiem masy przybywa, ale uważasz, że to jest dobra masa? Czego wtedy przybywa? Chyba tylko tłuszczu, bo na mięśnie trzeba zapracować.

"jak ci nie pasuje to choc nie mam czym sie chwalic bo nie mam czasu na cwiczenia, to zrobie zdjecie mojej ręki z miarką i na wiosne poprzechadzam sie po rynku z aparatem, pokaże ci jak moja łapka wygląda w porównaniu do takich typków starszych."

Widzisz, Ty masz 36 cm w łapie, ale masz aż 94 cm w pasie, co przy Twoim wzroście jest naprawdę sporo. Ja jestem ciut wyższy od Ciebie, mam w pasie o jakieś 10 cm mniej, a i tak mam sporo tłuszczu na brzuchu. Pewnie, że łatwo znajdziesz starszych facetów z większą łapą, ale co z tego, jak w większości będą mieli grubo ponad 100 cm w pasie? Powyżej 103 cm w pasie to już jest bardzo poważna otyłość.



Zmieniony przez - b2iw w dniu 2008-11-09 21:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
"tommac20 ja się nie czepiam tego, że przy wadze 100 kg nie ma się ponad 40 cm w łapie, bo zwykle się tyle ma. Ja się czepiam o to, że jednak zdecydowana większość tych 100 kg nie ma(90 też nie), więc tym samym ponad 40 cm w łapie też. Mike Tyson w najlepszych latach przy 180 cm ważył ok. 100 kg, łapę miał ponad 40 cm. Uważasz więc, że przeciętny polski mężczyzna ma budowę jak Mike Tyson? Według mnie raczej nie."

Mike tyson jakby chciał miec wielki bic przy tej wadze to by gog sobie wyrobił ale on nie był kulturystą ,troche łapiesz mnie za słowo, z tym że każdy wyglaa jak tyson

"Z wiekiem masy przybywa, ale uważasz, że to jest dobra masa? Czego wtedy przybywa? Chyba tylko tłuszczu, bo na mięśnie trzeba zapracować."

No racja ale metabolizm tu robi dużą różnice, niektórzy łapią mase z nienacka po kilkadziesiąt kg nie cwicząc inni cwicząc mają okres gdy im idzie łatwiej właśnie ze względu na te zmiany w organiźmie. Wiadomo że to niezdrowe utyc samego tłuszczu 20kg, zmieniaja sie jedna kpredyspozycje nieco do posiadania/budowania masy.

"Widzisz, Ty masz 36 cm w łapie, ale masz aż 94 cm w pasie, co przy Twoim wzroście jest naprawdę sporo. Ja jestem ciut wyższy od Ciebie, mam w pasie o jakieś 10 cm mniej, a i tak mam sporo tłuszczu na brzuchu."


niby tak i w cale nie jest em gruby, prawda kiedy to przez ostatnie 2 lata przytyło mi sie, niepotrzebnie poszło mi w innwe miejsca, ale moge na twoje żyzcenie zrobic i zapodac zdjecia ja kchcesz, nie jestem otyły, zazwyczaj mówiac otyły to jest ktoś zalany gruby, z bebnem jak w ciąży.
Skoro jestes ciut wyższy to już wracając bardziej do tematu wzrostu ile masz teraz? bo kiedyś pisałes 177 (co prawda jeszcze w innym poście 214 ale skłaniam sie do pierwszego pomiaru )

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1552
ja ***ię, ludzie.
Czy zdajecie sobie sprawy że poza komputerem,internetem i tym forum istnieje jeszcze świat ?

Weźcie wyjdźcie na ulicę i zobaczcie jakie łapy mają niećwiczący ludzie w wieku koło 40 lat.
Mój dziadek szczupłej budowy ma teraz 41,5cm ale 72 lata co za tym idzie nie ma już takiej masy jak w wieku lat 40.
Mój wujek 45 lat, łapy 42cm
Ojciec 43 lata, dosyć słabej budowy - łapy 43 cm
Sąsiad: 183cm, 127kg, łapy 47cm przy pasie 94cm - nigdy nie ćwiczył siłowo, za młodu tylko pompki robił.
Jest masakrycznie silny- genetyka

Większość tego forum to gówniarze w wieku 15-25 lat, a wiadomo że w tym wieku metabolizm jest szybszy i ciężej masa idzie, to się nie dziwcie że płaczą że mają małe łapy.
Wraz z wiekiem kg przychodzą same, i to od ciebie zależy (od aktywności fizycznej, nie musi to być w cale siłownia) czy będę to same mięśnie czy mięśnie+tłuszcz

Czy facet poniżej 180cm to picka ?
Nie, bo nic nie stoi na przeszkodzie by mógł być za***iście silny,szybki, wytrzymały,silny psychicznie i być dobrym fighterem...ale nie zmienia to faktu że jest KURDUPLEM

Piszę to ja z 174cm wzrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium