SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
napisze wszystko, nie martw sie ;] ciekawosc mnie zjada ile jeszcze urosne no ale sie dowiem wkrotce..

Zmieniony przez - misiekX3 w dniu 2008-11-02 20:23:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
Ramos77, robisz ten plan? dodajesz jakieś cwiczenia jeszcze na drążku? czy jest ktoś kto próbował tego drążka i tych cwiczeń i dodało mu kilka cm? Bo już kilka dobrych lat widze się o tym pisze

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
No zaczynam jak mi gips zdejmą.. Na drążku sobie dodam jeszcze 3 serie, żeby było 8x25 sek wyjdzie wtedy 4 min na dzień i będzie ok.

~ impossible is nothing ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 275
No mi przybył 1cent przez trochę ponad dwa miechy xd. Kłóciłbym sie z tymi stałymi godzinami posiłku, wystarczy ostatni posiłek dnia zjeść 2/3h przed pójściem spać. Warto też chodzić kłaść się wcześniej(21 z groszami).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
stałe godziny posiłków chodzi o to, że jak jesz w tym samym czasie to sie organizm do tego przyzwyczaja i dzięki temu może to troche działać na wzrost, a to że jesz ostatni posiłek 2h przed snem to znaczy że będziesz miał mniejszy % tkanki tłuszczowej bo podczas snu jedzenie słabo sie trawi, no jak wiadomo podczas snu rośnie się najwięcej ..

~ impossible is nothing ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
i to najczęściej w dupie a nie w barach (jeśli choszi o żarcie po nocach przed snem)

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-03 18:47:31

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
do mojej wizyty u endokrynologa pozostało juz mniej niz 24 godziny ciekawe czy bede mial zonk- wiek kostny, opóźniony o 6 lat hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
mnie bym tam ze 2 starczyły

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2615
aha rozumiem ze ty byles? oni podaja moze prognozowany wzrost z dokladnoscia powiedzmy nawet do 5 cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
nie byłem niestety misiek, zamierzam w przyszłym roku zrobic ale dopiero wtedy, co do tego z jaką dokładnością oceniają wiek kostny to czytałem też wiele temtatów o tym, i paru osobom z dokładnoscią nawet mniejszą niż 5cm podawali (ale i tak dopiero po kilku latach się tego dowiemy ja kprzestaniemy na dobre rosnąc) czy się czasem mylą? Ludzki organizm to jedna wielka zagadka, może sie mylic każdy, nawet jak wydaje się że ma racje bo niektórzy rośli a im nie prognozowano tego tyle wiem z forum, bi w wakacje czytałem wiele takich artykułów.

mój poprzedni post wyraża nadzieję na taki stan rzeczy

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-11-04 17:42:30

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium