SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
ale wy chlopaki macie problemy :P . ja mam 18 lat i 204 wzrostu przy wadze 110. moglo byc troche mniej ale nie narzekam .wzrost jest dobry na laski- zawsz mowia boze jaki ty duzy- heheh. a co do 1000 lat to co kogo obchodzi co bedzie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 940
Ja mam 16 lat, 191cm, 72 kg wagi, a co do owłosienia kończyn, to jest ono bardzo skąpe... czasami ludzie się śmieją, że się depiluje.. choć nie praktykuje tej metody. Czy przy zdrowym trybie życia uda mi się dojść do 200-205cm? wiem, że odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, ale czytałem że właśnie dojrzewanie i owłosienie o czymś mówi, więc proszę o pomoc i wyrozumiałość ;)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
posluchaj Herdziu nie mam moze doswiadczenia w dorzadzaniu ale 16 lat to wiek dojrzewania i owlosienie powinno sie pojawic.a co do wzrostu to urosniesz pewnie pare cm . ja mam 204 i jeszcze moze urosne ale jak chcesz miec taki wzrost to zacznij cwiczyc kregoslup i cos na kolana bo stawy ci nie wyrobia od szybkiego wzrostu.wiem to na wlasnym przykladzie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 465 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15295
owłosienie o niczym nie mówi kwestia ilości testosteronu
to sprawa indywidualna: są ludzie bardzo owłosieni w wieku 14 lat a są prawie w ogóle w wieku 30 i nie ma to wpływu na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 552 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8609
Polecam gre w kosza albo siatkówka dobrze wspomagają wzrost pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
Polecam gre w kosza albo siatkówka dobrze wspomagają wzrost pozdro.
buahaha
wzrost jest dobry na laski- zawsz mowia boze jaki ty duzy
Ale to wcale nie implikuje "jakis ty sexowny chcialabym sie z toba przespac bo masz 204 cm" ;) Z tego nic nie wynika tak naprawde, po prostu mowia to bo jestes nieprzecietnie wysoki, ale mowia Ci to wszyscy nie tylko laski, faceci tez, wzbudzasz zainteresowanie bo jestes wyjatkowo wysoki (tak samo jak wzbudza zainteresowanie murzyn w Polsce bo jest czarny a nie bialy) ale nie jest to wcale rownoznaczne z zainteresowaniem seksualnym, to 2 odrebne sprawy. To raczej takie zaciekawienie jak zobaczy sie "cos" dziwnego i niecodziennego.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-12-30 10:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
Z tego nic nie wynika tak

moze i tak AstonDBS moze i mowia to bo jestem nieprzecietny ale jezeli tak mowia to wzbudzam takze zainteresowanie. a po tym kontakt sie nie konczy jak to zwykle bywa na dyskach.laski lubia wysokich facetow

Polecam gre w kosza albo siatkówka dobrze wspomagają wzrost pozdro.

hahahahahhahahkto ci takich glupot naopowiadal hhahaahaha ja gram tyle czasu i jakos specjalnie nie uroslem. a nawet ze tak powiem "cialo sie ubija" hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
laski lubia wysokich facetow

To takie generalizowanie, jedne lubia srednich, inne wysokich a jeszcze inne bardzo wysokich. Majac do wyboru miedzy facetem 180-185 cm a 200+ biorac pod uwage ze obaj sa podobnie przystojni zdecydowana wiekszosc kobiet wybierze tego pierwszego, bo dla kobiety sredniego wzrostu 165-170 cm facet ponad 180 cm i tak juz jest wysoki, a malo ktora kobieta czuje sie dobrze przy facecie ktoremu siega do pepka, kobiety czuja sie najlepiej przy facecie ktory jest od nich wyzszy maksymalnie o glowe. Dla kobiety ktora ma 185 czy 190 cm wzrostu pewnie jestes bardziej atrakcyjny niz facet jej wzrostu ale pytanie czy kobieta 185-190 cm w ogole moze byc atrakcyjna?

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-12-30 11:25:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
to zalezy jeszcze od gustu kobiety.jedna woli wysokiego a druga bardzo wysokiego. ja mam 18 lat i mialem dziewczyne 22 ktora miala 165 cm i jej to nie przeszkadzalo.ale zauwaz jeszcze ze przewaznie jak dziewczyna jest niska to ma wysokiego faceta.ale mi to nie przeszkadza ze mam 204 i jest przydatne w siatkowce hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
A tak jeszcze z ciekawosci longerone o ile przerosles ojca? Bo czesto tak bywa ze tacy giganci jak Ty maja 180 cm ojcow przynajmniej ja znam takich 2 co przerosli ojcow o 15 czy 20 cm i na odwrot znam przypadki ze ojciec dryblas 195 cm a syn moze ma ze 180 cm. Dziwne anomalie sie zdarzaja.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-12-30 11:47:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium