SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 110
Witam. Ja mam 19 lat i 172cm. Czuje sie z tym strasznie, szczegolnie dlatego ze moja dziewczyna ma 175cm. Powiem wam tyle, ze w łóżku wszystko sie wyrównuje:)

Co robić żeby urosnąć? Podobno zwisy na drążku i podciąganie duzo pomaga... M. Jordan urusł w ten sposob 11 cm. Tylko ciekawe czy to dlatego. Po za tym rozciągajcie sie!! Nogi, tłów itp itd.

Wiecej pomysłów nie mam. Pozdrawiam kurdupli takich jak ja:D

Nie łamcie sie:] Ćwiczcie klate i biceps, na to lecą dziewczyny a wzrst wcale nie jest dla nich az taki wazny!!

Po za tym uprawiam judo i boks... w zwiazku z tym nie boje sie byków co mają po 185cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1343
ja mam 177 mam 15 lat prawie 16 w jaki sposób mam ćwiczyc na drążku żeby urosnąć ? i czy od przysiadów i ćwiczenia na wyskok można zachamować troche wzrost ? dziekówa elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1083 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7851
urosniesz nie pękaj tylko troche cwiczen trzeba robic .. w jednym z badan amerykanskich udowodniono ze przysiady stymuluja rozwój kosci dlugich nóg wiec nie masz sie czym przejmowac Pozdrawiam

każda masa wymaga czasu :)im wiecej pospiechu tym wiecej skutków ubocznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 844
Ja mam 15 lat 170 mama ma 164 tata z 193 wyciągam się na drążku przez 3 lata urosłem jakieś 15 cm ile mi jeszcze dajecie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Masz wysokiego tatę więc możesz urosnąć do 190cm albo więcej.Ale znam też osoby co ich rodzice są wysocy (np. ojciec 191cm) a syn lewo ma 176cm i 21 lat.
Jednak mnie się wydaje że 180cm spokojnie przebijesz.A poza tym rozciągasz się na drążku tak jak ja, a to pomaga.Ile minut dziennie wisisz??
A jakim tempem teraz rośniesz na miesiąc??

Zmieniony przez - el nino w dniu 2005-06-27 14:34:05

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 844
Ja rosne teraz coraz więcej w krutkim czasie a jak wyciągasz się na grążku zakładając jakieś cięrzary na stopy lub coś w tym stylu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Nie.Ja wiszę bezwładnie 5x1 min.Nie stosuje obciążeń.I jak wisze to cały jestem rozprostowany(niektórzy jak wiszą to są podkurczeni ale to daje mniejszy efekt).Do ziemi brak mi jeszcze z 10cm.
A Ty jak wisisz??

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 844
A może znacie jeszcze jkies sposoby dzięki kturym
można podrosnąc oprucz wyciągania sie na drążku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 844
Mi ktos mówił rzeby założyć sobie na nogi najpierw z 5 kg
i podciągnąć się z tym na jakieś 20 sekund jak myślisz dobre to jest.

A ty wiśisz bez podciągania się ręce masz proste ty może twuj sposub lepszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
Wiszenie na drążku nie stymuluje procesu wzrostu! Tracicie tylko swój czas, choć wiszenie jest zdrowe na kręgosłup. Ale przez takie nadzieje można wpaść w jeszcze większe kompleksy. Kto mi poda jakiś sensowny argument, że Jordan urósł WŁAŚNIE od drążka? Przecież jest wiele przypadków osób po 18-19 roku życia, które nagle wyskakują w górę o kilkanaście cm, choć ich rodzice do najwyższych nie należeli. Jakby było tak jak mówicie, to mielibyśmy samych mutantów po 200cm , bo przecież każdy chce być wysoki, to co mu szkodzi powisieć 5 min dziennie. LOL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium