SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
No prosze, proszę... Najpierw szydzą z mojej checi bycia wysokim, a chcą byc wyżsi do tego stopnia, ze chcą kupować smieci typu KIMI/YOKO i MFIII które są jednymi z najbardziej znanych scamów . Polewa, jak nic .

P.S. 1 inch = 2.54 cm Więc 2-3 inches = 5-7.5 cm, a nie 8-10 cm .

Do tego nie istnieje suplement który odmładza chrzastki. Albo jeszcze są, albo już nie ma i nie będzie. W wiekszosci przypadków już sa zrosnięte około 18-20 roku zycia, czasami do 25 ale to w wiekszosci u sportowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
a słyszeliście może o najwyższym człowieku świata ,miał coś ok. 2,80m
i od okresu gdy osiągnął 18 lat do wieku 22 lat czyli do momentu swojego "zejścia" urósł jeszcze ok. 20 cm ponieważ miał wtedy 2,60 cm
lekarze twierdzą że ten jego gigantyczny wzrost spowodowany był nadmiernym wydzielaniem HGH a zresztą macie link: http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6228
jeżeli już było to przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 566
lamerator a mnie ciebie żal bo nie dość że masz nieźle nasrane w głowie , to jeszcze nie masz jaj żeby podjąć się wyzwania dotyczącego zwiększenia wzrostu (i nie chodzi o różne dziwactwa na rynku bo nie wiemy czy działa , sprawdzałeś ? ),ja ćwicze i skutki są , ale rób co chcesz , tylko prosze cie - nie pisz już więcej w tym temacie bo nic nie wnosisz do niego , a tylko przez twoje żenujące wypowiedzi , inni ( a zwłaszcza to dotyczy młodych) wpadną w niepotrzebne kompleksy. Poprostu idź sie wypłacz na jakimś chacie jak to cie los skrzywdził , ale nie widze sensu żeby nieustannie od dłuższego czasu pieprzył o rzeczach o których nie masz pojęcia , biorąc pod uwage że masz nie równo pod sufitem . To by było na tyle jeśli chodzi o pojawiające sie od czasu do czasu ufoludki na forum.


Więc najpierw proponuje sobie poukładać w głowie ( i to sie dotyczy wszystkich), a następnie ściągnąć ten oto plik :
[http://www.sendspace.com/file/lz7zsl ]
Znajdziecie tam bardzo praktyczne porady. Oraz forum dotyczące "Increase height" gdzie można sie wiele dowiedzieć i poczytać jak poszczególni forumowicze osiągali sukces i czemu to zawdzięczają.

Oraz bardzo polecam także :
[http://www.sendspace.com/file/0lhpwy] - jak zwiększyć wzrost po okresie dojrzewania.
[http://www.sendspace.com/file/3otazf] - jak naturalnie urosnąć 2-3 inches
[http://www.sendspace.com/file/bmmzo6] - już był prze zemnie opisywany

Nie wierzysz w to ? Niechce ci sie ćwiczyć ? To opuść prosze ten temat , bo od wyżalania się , tudzież pisania steku bzdur są inne miejsca.
Najważniejsze to najpierw sobie poukładać w głowie , a nastepnie z nadzieją wziąść się za ćwiczenia. Czy pomoże ? Każdy ma inne predyspozycje. Nie przekonasz sie jak nie spróbujesz. Przynajmniej będziesz wiedział że spróbowałeś bo to jest w tym najważniejsze. I to jest nawet dla mnie bardziej wartościowe od kilku cm - bo sie włożyło w coś wysiłek i staranie aby coś osiągnąć , zamiast siedzieć na fotelu i jeść frytki z mc'donalda (chociaż osobiście wole KFC :) }
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
Jaaaaaaaaa.Co z tego ze chce wykonywac te cwiczenia jak wszystko po angielsku po pierwsze a po drugie jak ściglem to mi sie otwiera w notatniku i jest pelno jakis kwadracikow ****a.
Pomocy!!!!

A moze napiszesz mi te cwiczenia mbwanakumb , co prosze?
Moze podac ci moj numer gg???Bys mi napisal co i jak wykonywac, był bym Ci bardzo wdzieczny, moim celem jest urosniecie jeszcze 5cm mysle ze to mozliwe.

Zmieniony przez - Bartek182 w dniu 2007-01-01 23:29:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
Koleś masz jakąs manie na punkcie jaj Zenada. Najpierw piszesz o godzeniu się ze wzrostem po męsku, a potem sam, z uporem maniaka, szukasz kazdego sposobu na rośnięcie... I kto tu jest żałosny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
lamerator Ty się tu cały czas wyżalas jakim jesteś kurduplem więc to Ty masz ze sobą problemy. Założe się że wszyscy Twoi znajomi i rodzice już milion razy słyszeli o Twoim kompleksie a jak kiedyś będziesz miał dziewczynę (o ile w ogole sie taka znajdzie) to pewnie zdążysz ją zanudzić na śmierć pytaniami czy jesteś dla niej za niski. Typowe zachowanie dla WSN, cała masa excusów, tylko słabi ludzie wyżalają się swoimi kompleksami. Mysle ze jakbys powiedzial lekarzowi ze czujesz sie niski to bys juz mial skierowanie do psychiatryka, taka prawda, ale psychologa to na pewno potrzebujesz.
Inni się nie żalą, chcą urosnąc tak samo jak chcą zbudować np. muskulaturę, bo to ze ktos chce miec np. 40 cm w bicu nie oznacza ze ma kompleksy, tak samo to ze ktos chce byc wyzszy nie oznacza ze ma kompleksy, poza tym czemu mialby miec kompleksy skoro ma 183cm. Kompleksy ma ten kto placze i zali sie jak mala dziewczynka, czyli nikt inny jak Ty.

Zmieniony przez - AstonDBS w dniu 2007-01-02 00:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
kolejna porcja zabawiania się w domorosłego psychologa :D Idz kupować swoje KIMI i MFIII, a ja się pośmieję Koniecznie zdaj relację ile urosłeś



P.S. Zarówno KIMI, jak I MFIII sa na liscie scamów na stronie short person support ;)

P.S. 2. Ty mając 175 cm nie czujesz się niski, Twoja sprawa. Ja czuję sie niski mając 178 cm, moja sprawa. Ktos moze czuc się niski mając 190 cm, a inny może czuc sie sredni mając 170 cm.

Równie dobrze moge powiedziec, ze powinienes czuc sie niski gdyż klasyfikujesz się poniżej sredniej krajowej, ale po co? To Twoja sprawa czy czujesz się tak, czy srak. I nie jest tu potrzebna ingerencja psychiatry(conajwyżej u Ciebie skoro uważasz, że Twoja opinia jest jedyną własciwą )

P.S. 3. A i powiedzcie dzieciaczki kochane gdzie ja się żalę? Stwierdziłem tylko fakt, że wyżsi mają lepiej oraz że sam chciałbym byc wyższy.
Wy uwazacie, że wyznają kompleksy ludzie słabi, ja uwazam, ze słabi ukrywają je pod maską twardzieli

Zmieniony przez - lamerator w dniu 2007-01-02 15:54:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1591
zgadzam sie z lameratorem!
Ja tez uwazam ze wysoka osoba ma lepiej w zyciu ale niekoniecznie :)
Ja moge miec 173 i rocznikowo mam 16 lat ;) jestem chyba przecietnego wzrostu i mam nadzieje ze do 180 dobije :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 527
Ja jakbym miał stanąc i opowiedzieć się po jakiejś stronie to bez wachania bym stanął obok Mbwanakumb mimo , że Lamerator ma wiele racji .Chyba to dlatego , że ja lubie ludzi , którzy dążą ku ideałowi .Nie płaczą , nie tracą nadzieji tylko walczą na przekór wszystkiemu .Do tego trzeba mieć charakter.Po Twoich wypowiedziach Lamerator choć rzeczowych widać , że jesteś człowiekiem małej wiary i z tych co płaczą najgłośniej,ale nic nie robią .Sam wątpie by ponad 3 cm było można więcej wycisnąć dzięki jakimś ćwiczeniom ,ale jeśli jest szansa na te 2-3 cm to można spróbować .Wypada tylko powiedzieć powodzenia:).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Ekstra te e-booki, które zapodał Mbwanakumb (chyba dziwiniejszego nicka nie mogłeś sobie zrobić ). Bede robił, co zrozumiem, a jeśli czegoś nie bede wiedział, to mam nadzieję, że ktoś z tego forum poda mi pomocną dłoń Jeśli zyskam, choćby z 2cm to bede baaaardzo wdzięczny
Mbwanakumb dzięki wielkie za te linki, jeśli miałbyś coś po Polsku, to weź zapodaj jeszcze gdzieś z łaski swojej. Bóg zapłać

Zmieniony przez - Patryk89 w dniu 2007-01-02 23:54:38

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ksiazeczki lekarskie

Następny temat

Kalms

WHEY premium