SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYZWANIE - Splitnij się wreszcie!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Marta szalejesz z tym mostkiem :)

W staniu na rękach staraj się napinać brzuch jabyś chciała Grażynę z żebrami zbliżyć do siebie :) Ale jak już kombinujesz z szpagatem w staniu na rękach to widzę, że stabilnie :D Ja na rurce miałam ostatnio stanie i udało mi się od ściany odbić i trochę utrzymać nawet bez podporu ale musiałam mieć pomoc żeby do tego wejść. No mam nadzieję, że w końcu się nauczę.

Ja dzisiaj 2/31

Patik ja się nie określę jakim systemem pójdę czy co będę robić bo będę robić tak jak z mostkiem- na czuja, czego potrzebuję. I na pewno kilka filmików przerobię co by różne podejścia zobaczyć.
Dzisiaj robiłam z Karolą z Iron Pole dance. Po takich ćwiczeniach fajniej wychodziło. Zrobiłam sobie nawet foty, ale są w majtach :D Ja tak czasem na szybciocha w ciągu dnia robię, więc tylko dziny zdjęłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
No to Marcie się mostek spodobał.... i idzie jak burza. Gira podniesiona! I w staniu bym patrzała między ręce, nie do kamery - kładzie Cię wtedy na ściane - czyli w wolnym staniu bedzie przewalało na plecy...

Paula - ok!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Jutro poprawie to patrzenie :D noo ten mostek mi się wkręcil :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja oczywiście wczoraj przed spaniem MUSIAŁAM jeszcze się trochę porozciągać, oglądając dokument o ayahuasce XD Nie wiem, jak będzie dzisiaj, bo czuję, że powinnam odpuścić, bo już prawe biodro coś ciągnie. Ale takie luzy poczułam w bioderkach wczoraj <3 Trochę wyginałam się jak do mostka ze stania i czucie rewelka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Ten mostek z piłką mi się podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Odgapiony od Patik chciałam zobaczyć jak to jest :D muszę sobie zamówić piłkę bo fajnie się robi na tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
No! Namowiłaś mnie Paatik.
Nie wiem co wyjdzie z moim kolanem ale zawsze warto powalczyć o lepszą elastyczność.
Wieczorem sprawdzę swoje ciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Poran miło Cię widzieć

Viki 2/31
Mostka spróbuję, może jutro. Co do szpagatu, to pewnie nie będzie to typowe robienie szpagatu, raczej rozciąganie nóg, ale może chociaż uda się zmobilizwoać do regularnego rozciągania.
Póki co dziś trochę rozciągania z nogą na szafkę - tak na szybko więc nawet się nie przebrałam w ubranie treningowe Na pierwszej fotce u góry noga którą miałam z przodu próbując szpagat. Na drugiej fotce noga, której nie umiem mieć z przodu bo nie wiem co ze sobą zrobić
Ostatnia fotka to rozciąganie bioder i tu takie spostrzeżenie. Jak się wyprostuję to po prostu ciągnę te biodra, nie jestem w stanie spiąć pośladka bo brakuje zakresu i w efekcie na drugi dzień boli. Dziś za to próbowałam w tej pozycji spiąć pośladek co mi automatycznie rozciągało przód. Jak widać na wyprostowanie nie mam szans, ale za to po rozciąganiu poczułam luz w biodrach. Najwyraźniej taka opcja działa












Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-11-13 17:04:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wypadanie włosów

Następny temat

czy dobrze olbliczyłam makroskładniki

WHEY premium