SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYPłUKIWANIE TłUSZCZU - nie tylko na odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Co powiecie na tego typu dietę, a może ktoś już stosował?
Na półce przeleżała mi książka o której całkiem juz zapomniałam, "Plan Wypłukiwania Tłuszczu"-Ann Louise Gittleman (Przełomowy system utraty wagi, który wytapia tłuszcz z bioder, talii i ud zaledwie w dwa tygodnie, kształtujac na nowo twoje ciało i oczyszczając twój organizm z toksyn.

narazie gruba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24316
Mogłabyś przybliżyć, tak w zarysie na czym polega ów plan wypłukiwania tłuszczu? Przypuszczam, że nie tylko ja go nie znam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 403 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6003
+ 1

pzdr,
Mike

"It's not the mountain we conquer, but ourselves" Sir Edmund Hillary
http://www.sfd.pl/_PODARUJMY_5_PLN_DZIECIOM_!!!_-_ZOBACZ!!!-t388352.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1139 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8503
Przykładowy jadłospis

20 min przed posiłkiem i do każdego posiłku: szklanka wody żurawinowej (czasem z łyżką zmielonego siemienia lnianego).

Śniadanie: jajecznica z 2 jaj ze szpinakiem, zieloną papryką i natką.
II śniadanie: pół grejpfruta.
Obiad: 110 g łososia, szparagi z sałatą, brokułami i ogórkiem polane łyżką oleju z siemienia lnianego.
Podwieczorek: jabłko.
Kolacja: 100 g indyka z jabłkami i pieczarkami, pikantne spaghetti z kabaczkiem, sałatka z marchewki i cebuli.

Szkoda gadać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dieta składa się z 3 faz:
FAZA 1. Dwutygodniowe spłukiwanie tłuszczu (dzienna porcja kalorii 1100 d0 1200, niektórzy donoszą o utracie w ciagu tej fazy az 30cm, przy zgubieniu jedynie 2kg, oznacza to,ze pozbywaja sie tluszczu i wzdec, a nie miesni.Dwutyg. spalanie tluszczu - zwiekszenie spozycia oleju lnianego, blonnika i wody oraz intensyfikacja ilosci cwiczen fizycznych.Podczas gdy olej,blonnik i cwiczenia wyplukuja toksyny poprzez jelita, mocz i pot, olej przyciaga rozpuszczalne w nim toksyny, ktore zalegaja w tkankach tluszczowych ciala, wynoszac je z organizmu.
FAZA 2: STALE WYPLUKIWANIE TLUSZCZU (faza2 ma na celu dalsze odchudzanie przy spozyciu 1200-1500 kcal/dziennie.Nalezy przy niej pozostac az do osiagniecia pozadanej wagi lub rozmiaru.Faza2 zawiera podstawowe dania z fazy1, lecz dodaje sie do tego dwa przyjazne weglowodany.
Prowadzenie dziennika jest absolutnie kluczowe.
FAZA3: ZYCIOWY PLAN ZYWIENIA faza ta dostarcza 1500kcal - dania z fazy1 i 2+dwa produkty mleczne oraz dwa kolejne weglowodany.

by nie odzyskac tluszczu wprowadzamy suplement CLA

WSZYSTKIE 3 FAZY
By zoptymalizowac wyniki diety i programu cwiczen we wszystkich 3 fazach, warto takze pamietac o poteznych czynnikach odzywczych, ktore oczyszczaja, wspieraja i regeneruja watrobe (najwieksza oczyszczalnie), a takze o tych, ktore przyspieszaja metabolizm zarowno tluszczow jak i weglowodanow.Naleza do nich:korzen mniszka lek., ostropest plamisty, korzen mahonii,metionina,inozytol,cholina,lipaza,chrom,L-karnityna.

narazie gruba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Wiek 54 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24316
Następna ściema .
Przy 1200 czy też 1500 kcal to mógłbym sobie siłownie na obrazku pooglądać a nie ćwiczyć (nie jestem "zawodowcem").
30cm w dwa tygodnie! (zakładam, że chodzi o brzuch). LOL - to już jakieś bajki.
Większość diet zaczyna powoli trącić religią, sekciarstwem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32410
Dla mnie byłaby to czysta głowdówka
...nawet nie uwzgledniaja ile kto wazy itd...
a jak przeczytałam o tych 30cm w 2 tyg...to juz wszystko było jasne: Jak dla mnie to nie ma sensu, a tylko szkód mozna narobic w swojim organizmie.

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To co napisałam to jest tylko cząstkowy zarys tego co znajduje się w tej książce(ogolnikowo o co w tym chodzi), książka ma ponad 190 stron +książka kucharska z przepisami 288 stron, wiec jest o czym czytac...co do kalorii każdy ustala sobie odpowiednią dla siebie ilość w zaleznosci od trybu zycia...
Dla mnie napewno dieta taka moze przyniesc duzo korzysci, bede probowac bo ksiazka napiewa optymizmem

narazie gruba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Krótka informacja na temat ziół i przypraw przyspieszajacych spadek wagi i poprawaiajacych zdrowie.
FAZA1:
pieprz cayenne, imbir i musztarda(poprawiaja metabolizm)
cynamon, gozdziki i liscie laurowe (utrzymuja staly poziom cukru we krwi)
pietruszka i kolendra(zwiekszaja wydzielanie plynow z organizmu
czosnek i kurkuma (odżywiają wątrobę)
anyz,koper wloski,kminek i koperek(poprawiaja trawienie)
FAZA2:
bazylia i oregano(zwalczaja bakterie i wirusy)
mieta(poprawia trawienie)
rozmaryn(silny przeciwutleniacz, pomagajacy w zachowaniu zdrowych piersi - tylko dla kobiet;)
FAZA3:
kardamon, galka muszkatolowa,szafran,majeranek(bogate w potas,mg,fe, poprawiaja trawienie)
Oczywiscie dieta bezsolna, ostatecznie sol morska.

narazie gruba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc!!!!!

Następny temat

konkurs majowy - kiedy wyniki?

Fitmeal