SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie Wielokrotne - propozycje, uwagi , dyskusje

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 363288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Spoko spoko nikogo nie chciałem obrazić ani urazic ja tylko pisze o realiach w naszej dyscyplinie WW .
PRZECZYTAŁEM a o suplementacji pisałem jako zawodnik WW i w cudzysłowie .
Z Twoja wiedza o suplementacji i nie tylko nie bede dyskutował bo o chemi tego co Ty wiesz to ja mam nikłe pojecie .
Ale co do WW to prosze bardzo ja nie chemiczny stawie sie w kazdej chwili na wyzwanie w WW najlepiej jak to bedzie zawodnik mocno suplementowany
No sory ale w WW to TY jesteś początkujący .
A to ze" odbijasz " to spoko WW to nie WL .



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-11-13 19:31:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Koniec spamu w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Dokładnie bez spamu tylko i wyłacznie o WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Uuuu ale tu jesienne porządki poleciały
Ale to tak jest jak w temacie nie o temacie się pisze a mi dużo nie trzeba żeby zaskoczyć .
Do rzeczy bo wczoraj miałem pisać o czym innym i w końcu zapomniałem co miałem napisać .
Na siłowni miejskiej zaczepił mnie trener Crossfitowców z pytaniem o WW z Timerem . Szybko sie dogadaliśmy bo oni robia pompki w podobnej formule jak sie później okazało tylko podobnej( bez fazy zatrzymania u góry).Ale skubaniutki dał rade ze sztangą i zrobił prawie 47pkt.co prawda bez Timera ale z zatrzymaniem na dole i górze lekko przekraczając czas wykonania 75powtórzeń ( 18sek.) No ale pierwszy raz się spotkałem z czymś takim że gość z poza WW super sobie daje rade.Pozytywnie ocenił to że zawodnik sam dobiera obciążenie i współczynnik wielokrotny też na + . Mówił że się mu to podoba i w to wejdą .Dobrze by było bo ich sporo jest.
Pytałem jak u niego z CC też nie źle 85kg x 35 ale nie był pewny co do akcentu a zawodnicy u niego potrafia z CC po 50 x .
Hm ale na zawodach WW jeszcze nie startowali
No zobaczymy pewnie będę się z nim widywał to go przycisnę z WW
A jeszcze wyciskał sztange 52,5kg i wyglądało mi na to że z 55kg też by dał rade a to by mu dało 49pkt . No jak by nie było to mnie zaskoczył trzeba się brać mocno za trening żeby płaczu nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooooooo

Noooo no coś czuje że 50 pkt spokojnie poleci na Mistrzostwach Polski w WW i timer podwójny stop oj to będzie się działo.

Tak dla przypomnienia wstawiam aktualne wyniki ranking z Mistrzostw Polski w WW w konkurencji timer z podwójnym stopem.

Będzie też i porównanie i też takie wyzwanie czy uda się te 50 pkt przekroczyć.






Zmieniony przez - mkxxx1980 w dniu 2022-11-14 19:27:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
No i świetnie bo to jak na razie jedyny ranking wyników tego typu a więc mocno aktualny.
Kolejni próbowali ale już nie tak udanie 37pkt. i 39pkt nastukali.
Pytanie też było z jaką dokładnością można dobierać obciążenie wstępnie powiedziałem że co 1kg choc sam tego nie wiem
Marian dawaj jakiś przeciek
Jak trzeba to przywieziemy 2x 0,25 kg i 2x 0,5kg.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2022-11-14 19:45:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę aby wykorzystać mniejsze ciężaru.
Nie co 2,5 kg tak jak było aktualnie ale właśnie co jeden kilogram.
Spokojnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba to przyda się Tadek te 250 gramowe.
Ale spokojnie.
Może będzie ok co jeden kilogram skoki na sztandze.
Myślę że to wystarczy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK panowie

Kończymy żarty z podwójnym stopem timer.

Czas abyście zaczęli mocne treningi bo przekroczyłem magiczną barierę 50 pkt.

Wrzucam krótki film taki podglądowy aby przypomnieć ten rytm.

A wiec
Waga ciała 98,4 kg
Ciężar sztangi 67,5 kg
Liczba powtórzeń 75 (maksymalnie)
Czas podejścia 5 min (maksymalnie)

Wynik mega udało mi się nabić
51,44 pkt.

Tak to cel spełniłem i udało się 50 pkt przekroczyć
Teraz następny cel 150 x 50 kg chce jeszcze zrobić.


A tym czasem film wrzucam 1 min.








Zmieniony przez - mkxxx1980 w dniu 2022-11-15 17:08:44
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Brawo !
Marian wrzuć całą próbę w końcu jako pierwszy to zrobiłeś warto to upamiętnić .

Czyli w WW z 2x stop obciążenie sztangi dobieramy co 1kg?
To trzeba ustalić jak mamy tworzyć ranking .
No i oficjalny wynik powinien sie liczyć tylko ten uzyskany na MP .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
wycwiel
Uuuu ale tu jesienne porządki poleciały
Ale to tak jest jak w temacie nie o temacie się pisze a mi dużo nie trzeba żeby zaskoczyć .
Do rzeczy bo wczoraj miałem pisać o czym innym i w końcu zapomniałem co miałem napisać .
Na siłowni miejskiej zaczepił mnie trener Crossfitowców z pytaniem o WW z Timerem . Szybko sie dogadaliśmy bo oni robia pompki w podobnej formule jak sie później okazało tylko podobnej( bez fazy zatrzymania u góry).Ale skubaniutki dał rade ze sztangą i zrobił prawie 47pkt.co prawda bez Timera ale z zatrzymaniem na dole i górze lekko przekraczając czas wykonania 75powtórzeń ( 18sek.) No ale pierwszy raz się spotkałem z czymś takim że gość z poza WW super sobie daje rade.Pozytywnie ocenił to że zawodnik sam dobiera obciążenie i współczynnik wielokrotny też na + . Mówił że się mu to podoba i w to wejdą .Dobrze by było bo ich sporo jest.
Pytałem jak u niego z CC też nie źle 85kg x 35 ale nie był pewny co do akcentu a zawodnicy u niego potrafia z CC po 50 x .
Hm ale na zawodach WW jeszcze nie startowali
No zobaczymy pewnie będę się z nim widywał to go przycisnę z WW
A jeszcze wyciskał sztange 52,5kg i wyglądało mi na to że z 55kg też by dał rade a to by mu dało 49pkt . No jak by nie było to mnie zaskoczył trzeba się brać mocno za trening żeby płaczu nie było



To namów tego trenera na próbę 40 kg na bicka w oparciu o ścianę ciekawe jak sobie poradzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski w TSK - PZKFiTS - 30.05.2021 Katowice

Następny temat

Małgorzata Hałas R.I.P

WHEY premium