SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WSPOL Szczytno

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ale żeby iśc na oficerkę to chyba najpierw trzeba być najpierw w ogóle przyjętym do Policji, poza tym idąc do pracy w Policji i tak i tak kierują na szkołę,tylko tyle,że już nie na cywilną. Więc tak czy siak kształcić się trzeba.

I Packman, zanim zaczniesz pisać o warunkach w danej szkole i o tym,jak traktują cywilów itp. to warto byłoby się tam najpierw dostać i trochę postudiować,żeby wyrażać takie sądy, bo na razie to znasz to szkołę z opowiadań innych

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
no to co... ale sam miałem zamiar tam iść, i mam prawo chyba powiedzieć co o tej szkole myśle, i czy warto IMO tam iść...

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Problem tkwi w tym,że przekazujesz informacje, których sam nie sprawdziłes,powtarzając opinie innych i robisz to w bardzo stanowczy, nieznoszący i niekulturalny sposób. Rozumime,gdybyś skończył tą szkołę albo chociaż jakiś czas się tam uczył. Tymczasem nie spędziłeś tam ani dnia.

A szkoła wcale "g****" nie daje.
Po jej ukończeniu masz tytuł licencjata, możesz pracować nie tylko w Policji, do której i tak masz większe szanse się dostać,niż inni cywile, ale też w innych organach administracji oaństowej, do tego masz szansę na skrócenie szkolenia podstawowego. Jeśli to jest g****, to gratuluję roszczeniowego podejścia do życia.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Packman-Saida dobrze napisała.Pewnie WSPOL się Tobie odwidziała i dlatego jedziesz po niej.Myślę,że gdy chciałeś się tam wcześniej dostać,to pewnie wtedy to była najlepsza na świecie szkoła i były same ech i och na jej temat z Twojej strony.Teraz dopiero jest be.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2009-05-30 15:39:00

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
nie jestem aż tak dziecinny żeby tak myśleć po prostu za dużo sie naczytałem forum szkoły i o warunkach bytowych w szczytnie

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Myślę podobnie jak Wy. Na forum takie rzeczy piszą ludzie, którzy prawdopodobnie do WSPolu się nie dostali, a jeśli nie zna się informacji z pierwszej ręki, to po prostu nie wypowiada się na dany temat.
Dokładnie szkoła daje licencjat z administracji bądź bezpieczeństwa, ale jeśli spełnieniem marzeń kolegi jest policealna szkoła zawodowa to w porządku. Każdy wybiera własną drogę kariery, a ja nie wyrażam opinii o innych szkołach, bo nie wiem o nich nic z własnego doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
no to co.. to mam wybierać z własnego doświadczenia szkołę według ciebie??? a skąd ja mam wiedzieć kto był w WSpol a kto se pieprzy głupoty.... i o moją karierę to sie nie bój bo krawężników nie bede szlifował jak ty

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
Twoją wypowiedź pozostawię bez komentarza. Jesteś osobą o niskiej kulturze osobistej. Oby tacy ludzie nie byli stróżami prawa w Polsce. Sam pytałeś o WSPol, więc chciałam trochę przybliżyć Ci informacje o tej szkole. Nie wiem zazdrościsz, że będę krawężniki szlifować? Dla mnie to będzie powód do dumy, bo będę mieć wykształcenie wyższe i ogromne horyzonty myślowe, a kiedyś awansuję, a Ty sobie kończ swoja szkołę policealną, do której nawet matura nie jest wymagana
Żegnam i pozdrawiam ze Szczytna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 978 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4416
szkoda gadać.......

Co ty k***a wiesz o spamowaniu???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Polecam trochę grzeczności w temacie,bo zacznę ostrzegać inaczej.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zbijanie wagi

Następny temat

WSO, czy się nadaje?

Wiecej