SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPF & PUTS European Powerlifting Championships - 6-8.04.2018 SIEDLCE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 933
Jestem w kategorii Masters 40-49 waga 105 kg myślałem że będę startował w niedziele ,a z tego harmonogramu wychodzi że w sobotę ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
safaryn
Jestem w kategorii Masters 40-49 waga 105 kg myślałem że będę startował w niedziele ,a z tego harmonogramu wychodzi że w sobotę ???


Rzeczywiście w programie wstepnym nie było rozgraniczenia że grupy MASTERS będą startowały w innym dniu..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
safaryn

W tej federacji jesli jesteś zgłoszony w grupie wiekowej weteran , to startujesz razem z weteranami ...
Będąc weteranem Masz również mozliwość startu z seniorami i tam również być sklasyfikowanym , jednak żeby tak było trzeba wystartować dwukrotnie.

Czy Ty zgłosiłeś się tylko w weteranach , bo jesli tak to startujesz w sobotę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6 Napisanych postów 52 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 933
Wzorek

Zapisałem się do grupy weteranów ale start dzień po dniu to chyba nic by z tego nie wyszło . Wpisowe też pewnie dwa razy trzeba zapłacić.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
safaryn
Wzorek

Zapisałem się do grupy weteranów ale start dzień po dniu to chyba nic by z tego nie wyszło . Wpisowe też pewnie dwa razy trzeba zapłacić.


Są zawodnicy którzy tak startują i nawet im wychodzi oczywiście że trzeba dopłacić za dodatkowy start w innej grupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Waga odbywa się na miejscu u startow chodzi mi o czwartek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
jasonstatham 81
Waga odbywa się na miejscu u startow chodzi mi o czwartek?


Tak waga jest w tym samym miejscu co starty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
Plac boju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Czas na przedstawienie głównego panelu sędziowskiego,
i tak największe ciężary sędziować będą sędziowie których nikomu nie trzeba przedstawiać, doświadczeni zawodnicy wielokrotni medaliści najważniejszych imprez sportowych
Mirosław Borkowski
Patryk Szypuła
Franciszek Szabluk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Mirosław Borkowski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mistrzostwa Europy WUAP w TS,WL RAW & EQ - 12-17.06.2018 Pabianice

Następny temat

Komunikat Finansowo-Organizacyjny PZKFiTS na 2018 r.

WHEY premium