SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WPC obróbka termiczna

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
Witam, mam takie pytanie, czy WPC po obróbce termicznej traci właściwości? Bo kiedyś coś takiego czytałem chyba ale pewien nie jestem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Nie przejmowałbym się tym i jak masz taką potrzebę to poddaj obróbce

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 542 Napisanych postów 1464 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20788
A jak byś polecił obrabiać białko w gotowanym mleku, żeby pięknie się rozpuściło i nie zrobiła się zawiesina :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Tzn? Co z tego mleka robisz?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 542 Napisanych postów 1464 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20788
Owsiankę czy inne płatki z mlekiem.Zawsze, kiedy robię typową owsiankę na odżywce, gotuję mleko i do gotowanego dodaje odżywki.Wtedy robi się bardziej kaszka, a dokładniej papka z grudkami suchego WPC, które się nie rozpuściło.Gdy mi to nie wychodziło, bo to ani ładne, ani w sumie rewelacyjnie się nie jadło (jedyny plus, że fajnie się zapchałem tym kleikiem), po prostu robiłem shake'a i piłem po spożyciu owsianki, co też nie było za fajnym pomysłem, bo wtedy wlewałem w siebie podwójną ilość płynów :) Co byś poradził na zrobienie dobrej "owsianki proteinowej"? Chyba, że nie ma złotego środka, to wtedy poleciłbyś jakiś przepis, na mannę może? :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Zrób shake i zalej nim owsianka po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 542 Napisanych postów 1464 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20788
Tak robiłem, ale nie lubię na zimno :) Macie jakieś inne rozwiązania?

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Niestety rozpuszczanie w ciepłym mleku ma to do siebie, że będzie się słabo rozpuszczać. Wyjściem jest zalewanie zimnym shake'em

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33055 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
Rób na ciepło i się nie przejmuj , masa osób dodaje odzywki do wypieków do ciasta omleta czy nalesnika a potem trzeba to usmażyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
witorrr98 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 542 Napisanych postów 1464 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20788
No akurat do gofrów czy innych wypieków to nie mam problemu, nawet fajnie smakuje, jak dobry smak ma białko pod dany specjał :) W takim razie będę po prostu robił papkę i się zapychał, a w ostateczności zastąpię sobie białko w owsiance drugim daniem z twarogu czy coś.W każdym razie dzięki za rady :)

Siła ponad wszystko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2117
No bo ja rozpuszczam bialko w shakeu a druga polowa wody na gazie i potem wlewam te rozmieszne już białko do tej gorącej wody i mieszam z manną albo jaglanymi, czyli mogę tak na spokojnie ?

Btw: Wiktorr tak jak ja możesz robić, wtedy właśnie nie ma grudek ;D


Zmieniony przez - 945947 w dniu 2020-07-24 05:04:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojemniki na żywność

Następny temat

Najlepszy blog miesiąca lipca 2020-głosowanie

WHEY premium