SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WORLD K1 GP 2005 PARIS-BERCY-relacja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
wczoraj tam bylem.bylo po prostu ZAJ.....IE!!niepowtarzalna atmosfera,spoko walki,zarabiste oswietlenie i inne efekty i w ogole git.na dodatek mialem luksusowe miejsce(za ktore 80 euro zaplacilem...) w pierwszym rzedzie czyli widzialem wszystko(ring byl moze kilkanascie metrow ode mnie)-zrobilem duzo zdjec ale nie cyfrowka wiec bede musial na nie troche poczekac.

jezeli chodzi o walki:
najwiekszym rozczarowaniem byl ignashow.na poczatku trafil ladnie pary razy piescia(nog praktycznie nie uzywal) ale przez praktycznie cala druge runde nie atakowal i zostal zlow-kickowany przez uchide(normalnie jakby sie wyglupial).pozniej znow trafil pare razy ale przegral przez decyzje.jak schodzil z ringu cale trybuny gwizdaly(ciekawe dlaczego ).

za to bardzo dobrze zaprezentowal sie iron leg.elegancko znokautowal swojego pierwszego przeciwnika pieknym highkickiem(dopiero na powtorce zobaczylem to dokladnie)-trafil w czubek glowy(minimalnie nad garda).i zajal drugie miejsce przegrywajac w finale z schilt'em.
wiekszosc zawodnikow zaprezentowala sie bardzo dobrze.

zdecydowanie najlepsza walka wieczoru byl superfight-jerome le banner vs cyril abidi.obaj bardzo efektownie weszli na ring(abidi mial spoko muzyke a jerome oryginalne wejscie).przed walka na ekranie pokazali wypowiedzi jerome'a i cyrila.jerome powiedzial ze go znokautuje,abidi nie wiem co powiedzial bo gwizdy zagluszyly.no i wreszcie weszli na ring.ludzie krzyczeli np ,,baw sie dobrze jerome!!''.jerome na przywitanie po chamsku walnal reke abidi'ego.no i sie zaczelo.jerome dominowal ale abidi walczyl dzielnie i omalo nie wygral!!lekarz musial interweniowac(chyba od highkicka od abidi'iego).pozniej abidi prawie znokautowal swojego przeciwnika rekami.ale sam zaliczyl pare knockdown'ow i ogolnie przegrywal.ale sie nie poddawal-niektorzy zawodnicy rezygnowali po knockdown'ie(chyba ze to lekarz decydowal ale watpie).no i w ostatnich sekundach ostatniej,5 rundy abidi znow polecial na deski i sedzia przerwal walke.

chyba najkrotsza walka byl drugi superfight-w pierwszej rundzie kakuda wyplacil niezla tube i mavrick po 2 sekundach upadl na deski i chyba zrezygnowal(albo lekarz przerwal).


ale chyba najwiekszy szokiem bylo jak podczas przerwy 2 metry ode mnie przeszedl bonjasky!!ktos do niego krzyknal ,,remy!'' a on mu pomachal.ja niestety nie zareagowalem wystarczajaco szybko bo w pierwszej chwili nie moglem uwierzyc(nie wiedzialem ze tam bedzie).ale na szczescie wyszedl pozniej jeszcze na ring zeby rozdac trofea wiec krzyknalem pare razy REMY i zrobilem zdjecia.obecni byli tez ernetsto hoost,peter aerts(chyba) i zalozyciel k1!!.

bylo zarabiscie.mozna bylo zobaczyc najwieksze slawy swiata sw i sie spokojnie wykrzec.moze zamieszcze pozniej zdjecia(nie bylo robienie cyfrowym wiec trza bedzie poczekac).

jezeli macie walki z tego k1 to zapodajcie link.moze mnie kamera ujela albo moje krzyki bylo slychac

najslabsze psy najglosniej szczekaja

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2167
Pawełek ty qrcze szczęsciarzu Spoko relacja, ale jak przyjedziesz to pewno też będziesz nawijałz chęcią cie wysłucham, po prostu zaj...scie !

"Tylko trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
To dopiero przeżycie.... Fajna relacja i czekamy na fotki! SOG ode mnie.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
szczesciarz pierwszy rzad lap SOG-a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
dzieki za sogi


mozna bylo zobaczyc najwieksze slawy swiata sw i sie spokojnie wykrzec-mialo byc ,,wykrzyczec''

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
spox

Heh nie ma to jak na zywo ich zobaczec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ale czad! Też bym chciał! Łap sogacza!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
eee no za***iscie musialo byc pawel , (jakbym mial abona to bym przysogowal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
Troche pytanie nie na temat. Marian mozesz podac zrodlo skad masz tego avatara? Monstrualna sliwa bede wdzieczny bo bym se ogladnol na wiekszym rozmiarze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
w temacie z wynikami GP w Paryżu jest ta fota - poszukaj!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Sap3r: z topiku poniżej. Zamieściłem tam troche fot i jest min. ta

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
oo wielkie dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 World GP 2005 w Paryżu -wyniki

Następny temat

Foty Petera Aertsa

WHEY premium