SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKIE KROSTYYYY NA PLECACH (SUPLEMENTY)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
Nie dawno zacząłem dietę na mase i suplementację. Biorę gainera, białko tylko na noc, BCAA, kreatynę. Zanim zacząłem tą całą dietę i suplementację to miałem też dużo krost na całej twary,ale teraz trochę się zmniejszyło tylko miejscami są tak jakby takie bulwy duze podskórne.
Krosty na plecach miałem przed stosowaniem odżywek,ale wydaje mi się, ze powiększyły się o wiele od czasu stosowania diety i odżywek.

Mój problem polega na tym, że mam trądzik: na twarzy, na plecach ogromne, bolące wypryski. Wyglądają one strasznie, takie podskórne bulwy, ale i też wystające jeszcze swoją dużą powierzchnią na zewnątrz skóry.
Z twarzą też mam problem. Byłem u dermatologa, stosuję aktualnie Aknenormin(Izotek) i efekty trochę są. Czy branie odżywek i stosowanie diety ma wpływ na powstawanie tych krost na plecach, może za duża ilośc białka ?Krosty te są straszne, bo ciężko mi się śpi na plecach, bo te krosty tak bolą. CO mam zrobić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Temat jest ze stycznia, a autor ostatnio był aktywny w sierpniu więc zapewne nie otrzymasz odpowiedzi.

Jak było już w temacie pisane, także musisz się udać do dermatologa....

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Idz do dermatologa, tutaj raczej Ci nic nie pomogą, ja mam jak by trądzik na plecach ale to od metki, jak by to było coś słabszego to mozę cynk by pomógł ale dermatolog powienien Ci pomoc
1

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
kowall_94
Nie dawno zacząłem dietę na mase i suplementację. Biorę gainera, białko tylko na noc, BCAA, kreatynę. Zanim zacząłem tą całą dietę i suplementację to miałem też dużo krost na całej twary,ale teraz trochę się zmniejszyło tylko miejscami są tak jakby takie bulwy duze podskórne.
Krosty na plecach miałem przed stosowaniem odżywek,ale wydaje mi się, ze powiększyły się o wiele od czasu stosowania diety i odżywek.

Mój problem polega na tym, że mam trądzik: na twarzy, na plecach ogromne, bolące wypryski. Wyglądają one strasznie, takie podskórne bulwy, ale i też wystające jeszcze swoją dużą powierzchnią na zewnątrz skóry.


Z twarzą też mam problem. Byłem u dermatologa, stosuję aktualnie Aknenormin(Izotek) i efekty trochę są. Czy branie odżywek i stosowanie diety ma wpływ na powstawanie tych krost na plecach, może za duża ilośc białka ?Krosty te są straszne, bo ciężko mi się śpi na plecach, bo te krosty tak bolą. CO mam zrobić ?


Dodaję zdjęcia. Zobaczcie jak to strasznie wygląda










Zmieniony przez - kowall_94 w dniu 2013-01-25 01:02:49



I jESZCZE zdjęcia twarzy:


Zmieniony przez - kowall_94 w dniu 2013-01-25 01:03:43




Zmieniony przez - kowall_94 w dniu 2013-01-25 01:06:37




Zmieniony przez - kowall_94 w dniu 2013-01-25 01:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 176 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4549
dermatolog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 134
Powiem stary że nie zazdroszczę, tez miałem podobny problem ale nie na takim poziomie, to powiedzieli mi że po treningu mam brać zimny prysznic, a jak poszedłem do dermatologa to powiedział że może to być od dużej ilości białka... albo metanabolu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zdecydowanie dermatolog. Z doświadczenia - nie tylko swojego powiem - że po kreatynie następowało zaostrzenie.
1

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Zapewne jakieś uczulenie masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
dzisiaj się dowiedziałem ogólnie, że jak byłem mały to miałem jakieś uczulenie na białko... masakraa. Gdzie mogę iść zrobić jakieś badania, żeby wykazało mi co mnie uczula ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 213
Alergolog zrobi testy. Wtedy Ci wyjdzie na coś masz uczulenie/alergie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
po pierwsze zbadaj krew i mocz, jesli pojdziesz do dermy i cie o to nie zapyta to odrazu olej takiego lekarza, bo bedzie na tobie probowal po koleji antybiotykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4084
Póg mo thóin
po pierwsze zbadaj krew i mocz, jesli pojdziesz do dermy i cie o to nie zapyta to odrazu olej takiego lekarza, bo bedzie na tobie probowal po koleji antybiotykow


Właśnie dermatolog kazał mi zrobić jakieś badania, m.in. morfologię i jakieś inne, bo nie moge się rozczytać z kartki jakie mi kazał zrobić teraz jak byłem za 2 razem u niego to dopiero kazał mi to zrobić.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kręgosłupem

Następny temat

uraz

WHEY premium