SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA ŚCIEMA Z GLUKOZAMINA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 430891

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
najistotniejsze kradam to ---> "przyniosła ulge"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256
spoko art.... więc zostaje mi chrząsta rekina...sogacz poleciał

Zmieniony przez - pompa91 w dniu 2006-11-28 17:00:37

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
do tych ktorzy twierdza, ze glukozamina 'dziala':

cwizcycie sobie costam dosc intensywnie. obojetne czy silka czy koszykowka czy cos tam jeszcze innego obciazajacego stawy, ktore Was zaczely bolec. kiedy stwierdzacie, ze cos jest nie tak i ze trzeba cos z tym bolem zrobic, bierzecie glukozamine. teraz odpowiedzcie sobie na pytanie: czy nic oprocz tego, ze bierzecie glukozamine nie zmienilo sie w Waszym treningu?? odpowiedz brzmi NIE!!! przy okazji nie cwiczycie juz tak intensywnie (albo nawet wcale) zeby dac odpoczac stawom. i macie dzialanie 2 czynnikow: glukozamina i 'wakacje' dla stawow. jak myslicie, ktory czynnik jest wazniejszy?? oczywiscie zmniejszony nacisk na stawy. bo jak sa naukowe badania, ktore potwierdzaja, ze glukozamina nie ma prawa dzialac, to na Was tez napewno nie zadziala. to tyle z mojej strony


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 371 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4068
Ladnie to wyglada, naukowa publikacja... ale jak to sie ma do rzeczywistosci? Ponad rok temu przeswietlenie kregoslupa wykazalo u mnie zmiane zwyrodnieniowa dwoch kregow czesci krzyzowej kregoslupa. Dostalem od ortopedy na to leki ktore pomagaly ale w slabym stopniu i stale musialem zwiekszac ich dawke. Dwa miesiace temu przy okazji kontuzji barku kupilem glukozamine i nie dosc ze bark ma sie lepiej to czuje ustepujacy bol plecow ktory towarzyszyl mi caly czas. Teoria placebo obalona? Kolo ch... latają mi naukowe badania dowodzace iz nie ma ona prawa dzialac skoro mi pomaga. Tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Chyba nie rozumiesz pojęć, których używasz. Następne wprowadzające w bład wypowiedzi będą skasowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1262
Witaj Tomzik. Jeżeli teraz zrobisz kontrolne RTG kręgosłupa, które wykaże, że zmiany zwyrodnieniowe tych dwóch kręgów o których piszesz ustapiły /i kręgi są jak nowe / to będzie dowód że Glukozamina pomaga.
Bo póki co to piszesz tylko tyle że bóle ustąpiły.
Sami rozumiecie co innego ustąpienie bólu a co innego powrót zniekształconego kręgu do swego pierwotnego kształtu.

Arturo 51

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
ja was ludzie podziwiam....a ciebie kradam szczególnie

kradam i reszta ....najważniejsze wniosek jaki powinniscie wyciagnać jest ujety w tym zdaniu :

"Kolo ch.ja latają mi naukowe badania dowodzace, iz nie ma ona prawa dzialac skoro mi pomaga"

Zmieniony przez - arturmr w dniu 2006-11-29 20:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9256

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
a teraz Tomzik odpowiedz mi na pytanie czy jak miales kontuzje barku to cwiczyles normalnie na silowni?? z pewnoscia nie, wiec po pierwsze nie obciazales barku co pomoglo w wyleczeniu kontuzji, a po drugie przy okazji nie wykonywales kilku cwiczen ktore obciazaja kregoslup co spowodowalo, ze bol ustapil. mam racje??

arturmr - jak chcesz to wyciagaj sobie takie wnioski, ale ja w bajki nie wierze. nikt mi nie wmowi, ze z wlasnego doswiadczenia(czyli na podstawie jednego przypadku i to tylko na zasadzie boli - nie boli) potwierdza dzialanie glukozaminy mimo opini naukowcow, ktorzy przeprowadzali setki badan i opierali sie nie tylko na tym czy boli czy nie, ale takze co sie z ta glukozamina rzeczywiscie dzieje, a fakt jest taki, ze w osoczu jej nie ma. w takim razie moze mi powiecie w jaki sposob dostaje sie do stawow?? czyzby teleportacja??.


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
Nielogiczne wnioski każdy sobie może na własny użytek wyciagać. Co nie znaczy, że będzie tu wprowadzał nimi w błąd innych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ech

Następny temat

mój pies zjadł trutke na szczury

WHEY premium