SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKANOCNY KONKURS - WYNIKI STRONA 12

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18473

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 120


Uploaded with ImageShack.us



A więc w moim koszyku znalazły się :
1. Activlab BCAA XTRA
2. Activlab NO MUSCLE PUMP
3. Activlab HMB XXL
4. Activlab Whey Protein 80 plus
5. Activlab Machine Man Burner

Mając nadzieje że po świętach pogoda zacznie dopisywać suplementy które znajdują się w moim świątecznym koszyku mają oczywisty cel - rzeźba.
Jak wszyscy wiemy BCAA XTRA jest świetnym źródłem aminikwasów rozgałęzionych które odgrywają dużą rolę przy budowaniu masy mięśniowej przy
jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej, dodatkowo wykazują działanie antykataboliczne jak również istotną rolę przy syntezie białka mięśniowego.
NO MUSCLE PUMP - najnowszej generacji promotor tlenku azotu, aby treningi weszły o jeden poziom w górę, jak wiemy preparat o takim składzie (między innymi
kreatyna jabłczan, ester etylowy i mono, tauryna, kofeina, AAKG) potrafi dodać motywacji do wykonywania jeszcze cięższych treningów. HMB XXL zwiększa kondycję organizmu, poprawia wytrzymałość mięśniową oraz wydolność tlenową. Chroni również organizm przed niekorzystnymi skutkami stresu, długotrwałych wysiłków fizycznych.
Activlab Whey Protein 80 plus jest to znakomite źródło białka najwyższej jakości które cechuje się doskonałą przyswajalnością oraz dostarcza nam aminokwasy ezdo i ennogenne w odpowiednich proporcjach. Białko odgrywa istotną rolę w budowaniu tkanki mięśniowej, co za tym idzie jest ono niezbędnę każdemu kto zajmuję się sportami wytrzymałościowymi jak i siłowymi. Na koniec Machine Man Burner, połączenie substancji termogenicznych z którymi wiosenna redukcja tkanki tłuszczowej stanie się jeszcze skuteczniejsza. Mimo iż mamy już drugi dzień Świąt pragnę złożyć wszyskim lekko spóźnione życzenia. Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 251
WITAM I WESOŁYCH ŚWIĄT
W pewien Lany Poniedziałek przeglądając sobie neta
W Moje Oczy Wpadł Konkursik ...Patrze ... Widzę -Na Mnie Czeka
Nastrój Wielkanocny Miałem ,Czytam Patrzę Niedowierzam
Suplementy Można Wygrać ... Activlaba ! - Ale Heca !!!
Więc Tak Prędko Do Roboty ,Wziąłem Sie Jak Dnia Żadnego
Koszyk Pełen Suplementów Zapełniłem Mój Kolego
W Naszym Kraju Jajka Drogie Wszystko Idzie Ostro W Górę
Kasy Mało Pracy Mało Każdy Chciałby Piąć Się W Górę
Czuje Nastrój Nakręcony , Czuje Się Jak W Jakimś Sklepie
Po Kolei Do Koszyka Wrzucam To Co Na Bank Klepie
Po KOlei Do Koszyka Lecz Uważam Jak Na Jajka
Te Świąteczne Oczywiście ... To Za Darmo ALe Bajka !!
Widzę Patrzę i Tak Myślę Co Tu Wrzucić Więc Wybieram
No To Może Na Początek Tak Zaczniemy Od Gainera
Gainer bardzo Dobra Sprawa Masy Doda Jest Zabawa
Idę Dalej Już Opadam Nagle Spada Ze MNie Siła
Więc Tak MYślę Sobie Chwile , Przyda Mi Się Kreatyna
Biorę Kreatynkę W Kapsach Bo Wygodniej Ją Połykać
Bierzesz Szybko Po Treningu I Do Domu Możesz Zmykać
Mono , Jabłczan To Nie Ważne ... dają ... Biorę ! To Się Liczy
Ważne Żeby Siła Wzrosła ... Nikt Mi Za To Nie Policzy
Siła Poszła Ide Dalej Lecz tak Patrzę Na Swe Ręce
Czegoś im brakuje Teraz .... Wiem ! Aminokwasów Więcej
Jeśli Mowa o Amino I Nie Mówie Dla Zabawy Przydałby Się Recovery
Bo Czasami Bolą Stawy
Preparcik Bardzo Dobry Moje Stawy Wnet Ochroni
Bym Mógł Znowu Robić Siady ... Ten preparat Mnie Obroni
Czasem Głodny Bywam Strasznie Czasem Jeść Sie Nie Chce Wcale
Przydałby By Sie Tez preparat Co Rozpali Głód Na Stałe
Tak Wogóle Ciagle Piszę Co Bym Chciał i Dlaczego
A Wogóle Zapomniałem Życzyć Wam Wszystkiego Dobrego
Późno robi się już troche Smsa Wnet Dostaje
Z Pięknym Tekstem Na Dobranoc Lecz Tak Czytam A Na Końcu W Całej Treści
Nie Zapomnij Białka Na Noc!!!
Ma kobieta Mądra Głowa Wie Co Dla MNie Dobre Będzie Więc Dorzucam Do Koszyka
Bo Afera Potem Będzie
Chętnie Wezmę Jeśli Dacie Nie Pogardze Niczym Przecież
Tak Jak Teraz Nie Potrafię
Znów Odmówić Swej Kobiecie
A dlaczego ?
Sami Wiecie
Więc Juz Wszystko Mam Co Trzeba , Wszystko Cieszy Moje Oczy
Teraz Tylko mam Nadzieję Że Mnie Activlab Zaskoczy

A Zapomniałbym Na Koniec I By Była Znów Afera
Jak To Nie Jest Żaden Problem To Dorzućcie tam Shakera ...
To Dobranoc ,Do Widzenia


Na początku Pozwolę sobie zaznaczyć iz wybrałem te suplementy wyłącznie z jednego powodu : masa mięśniowa. W moim koszyku powinny znaleźć się suplementy:
Gainer 30- Machine man Jak wiadomo gainery dostarczają nam odpwoiedniej ilości składników, kalorii jak również witamin i mikroelementów po treningu , w ciągu dnia więc ten suplement przyda mi się niezmiernie gdyż czasami brakuje mi tych kalorii w ciągu dnia a takiej ilości trudno czasami dostarczyć z pożywieniem .Stosowanie gainera po treningu jest dla mnie niezmiernie istotne gdyż jego skład dostarczy moim mięśniom 2 najwazniejszych budulców do rozrostu weglowodanów jak równiez białka w odpowiedniej proporcji
Creatine Capsules- Kreatyna wspomaga budowanie siły wytrzymałości jak również wspomaga przyrost masy.Kreatyne wybrałem ponieważ działa ona również antykatabolicznie lecz najbardziej z tego względu że powoduje wzrost siły co jest dla mnie równie ważne.W kapsułkach odpowiada mi dlatego iż łatwo ją dawkować i można wziąść odpowiednią ilość ze sobą a to mi daje cennego czasu którego i tak mi brakuje.
BCAA XTRA-Najważniejszy budulec dla mięśni.Jak wiadomo aminokwasy rozgałezione mają właściwości regeneracyjne i silnie antykataboliczne.Każda osoba trenujaca sporty siłowe czy też sylwetkowe powinna mieć je w swoim ''jadłospisie''.Wiadomo że każda osoba trenująca ciężko i która pracuje na kazdy kilogram masy , obwodu czy też siły lub jakości umięśnienia nie chce aby te efekty spadały.Ten preparat zapewni mi ochrone zarówno w ciągu dnia jak też w nocy.
RECOVERYJak już ide tropem aminokwasów nie będę pisał tego co wyżej lecz pozwole sobie dopowiedzieć iz ten preparat zawiera substancje chroniącą stawy co jak dla mnie jest bardzo istotne gdyż np w siadach często przy większych ciężarach jest możliwość te stawy naruszyć nawet po porządnej rozgrzewce.ten preparat zapewni mi tą ochhrone jak również doda pewnego komfortu psychicznego.
DIBENCOZIDE
Czasami jak każdy miewam takie dni że nie mam ochoty zbytnio jeść ,czasami to przez stres ,czasami przez pogode jak np upały które zapewne niedługo nadejdą.Suplement ten przyda mi sie dlatego gdyż zwieksza łaknienie a przy budowaniu masy mięśniowej powinien mi dopisywać ciagle apetyt gdyż muszę dostarczyć odpowiednią ilość składników w dużej mierze z pożywienia w takich odstępstwach czasowych gdzie apetyt odgrywa szczególna role.
NIGHT PROTEIN MIX
Białko to główny budulec tkanki mięśniowej i potrzebny jest ciągle .Staram się zawsze dostarczać jego optymalną ilość zalecaną do mojej wagi ciała.W szczególności zawsze brakowało mi jakiegoś białka na noc gdyż bardzo mi zależy aby dostarczać budulca cały czas nawet w nocy. ten preparat napewno troche bardziej przybliżył by mi drogę do osiągnięcia założonego celu do którego staram się dążyć








Zmieniony przez - cezzzzzar2 w dniu 2012-04-09 17:06:39

Zmieniony przez - cezzzzzar2 w dniu 2012-04-09 17:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4460
https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" data-lightbox="zdjecie" data-title="https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us">https://bundles.sfd.pl/ Uploaded with ImageShack.us" alt=""/>

Suplementy znajdujące się w koszyczku doskonale nadają się do budowania masy oraz siły.
Creatine Capsules- Pełni istotną rolę podczas cyklu. Stanowi ważny składnik tkanki mięśniowej. Efekty stosowania objawiają się wzrostem siły i masy mięśniowej.
Mass Up- Preparat ten jest doskonałą alternatywą dla osób z szybką przemianą materii, które mają problem ze zbudowaniem mocnych i trwałych mięśni.Mass Up jest produktem zapewniającym odpowiednią ilość środków odżywczych niezbędnych do zwiększenia masy.
Whey protein 80 plus- przydatny zarówno w okresie budowania masy mięśniowej jak i w czasie redukcji. Stanowi doskonałe źródło białka.

Gdy jesteś słaby, gdy jest Ci źle
Idź na siłownię i tam wyżyj się.
Weź przed treningiem kreatynę Activlaba
A nie bedziesz wygladał więcej jak baba.
Braki w diecie uzupełniaj gainerem,
A do pracy jeździj rowerem.
Jedz owoce i warzywa
A masa nie bedzie uporczywa.
Pij po kolacji pyszne białko
A na plaży pokazuj swoje ciałko.


Zmieniony przez - milosz12 w dniu 2012-04-09 17:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
No to na mnie przyszedl czas Activlab nie zawiode was!!!
Każdy z nas to wie,
co w życiu liczy się
masa aż po sam kres
Biało-czerwony napis jest
w żyłach szlachetna krew
Activlab najlepszy jest

Lalalalaaaaa


Będziemy razem z nim
do końca masy dni
siła i pompa w nas
nic nie zatrzyma nas masy jest kur… czas
chyba że na rzeżbe przyjdzie pora!
To zmniejsze indora

Lalalalaaaaa

Film:




W koszyku znajduje się:
2x ActivLAB BCAA XTRA
2x ActivLAB Beta Alanine
2x ActivLAB Cafeine POWER
ActivLAB WHEY Protein 80 2000G
ActivLAB Glutamine XTRA 450G
ActivLAB Creatine Mono

Mam nadzieje że podobał się film bo trochę pracy w niego włożyłem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5501 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 55008
ivona najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 126
Jako, że wielkimi krokami zbliżają się wakacje każdy, a na pewno prawie kazdy facet chciał by zbudować na ten czas wymarzoną sylwetkę, za którą jak za mundurem panny sznurem.
Jest to pewnie marzenie większości z nas, jednak nie zawsze możemy je spełnić, albo dokończyć w 100 % do perfekcji. Potrzeba kilku bardzo ważnych składników każdego takiego cyklu na poprawienie sylwetki.
Oprócz naszej diety, która trochę męczy, jest monotonna oraz dobrego treningu na którym wylewamy hektolitry potu potrzebujemy kilku innych czynników, ktore nam w tym pomogą i zadbają nie jako by nasz wygląd się poprawił na plus.
W moim koszyczku wielkanocnym znalazło by się kilka dobrych, cenionych na rynku, przyzwoitych produktów marki ActivLab, które na 100 pro pomogą mi osiągnąć sukces, cel, który sobie postanowiłem i chciałbym osiągnąć.



Od razu mówię nie będę ściągał z internetu gotowych definicji produktów napisze coś od siebie, nudno jest to czemu by nie ;)

Na pierwszym miejscu dałbym coś co ochroniło by moje mięśnie, nad którymi pracowałem bardzo długi okres czasu i głupio by było dopuścić do dużych spadków. Dlatego wydaje mi się, że jak najbardziej jakieś Bcaa na pewno się przyda.



Bcaa Xtra, jak w każdej kategori suplementów wybór na rynku jest na prawde duży, ale dlaczego chciałbym BCAA Xtra? Po pierwsze bardzo pozytywne oceny na temat produktu, po drugie cena, po trzecie jakość oraz składniki.
Wydaj mi się, a raczej jestem przekonany o tym, że wybór tego suplementu przyczyni się do dobrej ochorny mojego mięsa, jest to jeden z przodujących suplementów w danej kategorii.

Kolejnym suplementem który pomógłby mi w mojej pracy, a dokładnie pomógł by mi spalic oponkę z którą można się męczyć i męczyć. Jest to L-Karnityna 600:

L Karnityna 600, dlaczego? Ponieważ nigdy nie miałem do czynienia z redukcją, dlatego też nie chce od razu jakiegoś termogenika, wolę coś naturalnego, a do tego nadaje się właśnie l-Karnitna 600.
Najbardziej zachęcił mnie w tym suplemecię skład, dlaczego? jest tutaj aż 600mg czystej l- karnityny, patrząc na inne produkty tej samej kategori na rynku jest to duża dawka, (nie wliczając l-Karnityny 1000 waszej firmy) za teoretycznie nie wygórowaną cenę.

Kolejnym składnikiem mojego koszyczka jest sportowy Drink Hot, dlaczego? Ponieważ każdy sportowiec/kulturysta przy dużym wysiłku potrzebuje konkretnej, dużej dawki energi i mikro składników, które pomogą osiągać dobre wyniki w tym co robię, a tak się składa, że ten produkt waszej firmy idealnie się nadaje na ten cel.
Cena oczywiście bardzo niska, opinnie bardzo pozytywne i jakość, testowana przez szwagra. Czego więcej chcieć od produktu? Brak mi słów.

Ostatnim składnikiem mojego koszyczka wielkanocnego jest DAA, dlaczego właśnie? Odpowiedź jest bardzo prosta, kto by nie chciał mieć podniesionego poziomu testosteronu? Jak dla mnie prawdziwy zabójca na rynku, wspomagacz męskości którego więkoszość z nas chciałaby w swoim koszyczku.


Na siłownie idzie królik,
Trzyma torbę by nie zgubić,
a w tej torbie pełno supli,
gada sobie sam do siebie:,
Między ćwiczeniami izotonik walne,
ponim będę biegał kicał, aż upadne,
DAA, bo poprawić czymś dobrze trzeba.
a do tego jeszcze coś bardziej ciekawego,
Bcaa, zawsze siły doda nam, a na koniec
coś takiego, by ten tłuszczyk szybko poszedł,
Karnityne walne szybko i na pasztet mnie nie wezmą




Reasumując,



BCAA Xtra, 500g
L-Karnityna 600, 135 kaps
Hot, 1000g/3000g - wzależności ile możecie dać.
DAA 1000, 120Kaps


"Żeby królikł rósł jak zawsze, trzeba dac mu supli dawkę!"







Mam nadzieje, że mój koszyczek wielkanocny przypadnie wam do gustu, a mi spełni się marzenie o super sylwetce.






"Pewnego dnia, deszczowego siedział sobie królik w norze, a ten królik strasznie mały i mizerny.
Nagle wpadł na pewien pomysł by spróbować supli nowych i w ten sposób szybko pobiegł do Suplandii na ulice Activlandii by spróbować nowych parti.
Kicał w prawo, kicał w lewo i nie widział sklepu tego, aż tu nagle ktoś za rogiem chciał rozdawać suple nowe. To króliczek bez namysłu skoczył szybko, bo też chciał dostać coś dla siebie. Gdy Król całej tej krainy widział, że tam królik biegnie, kazał przygotować suple odpowiednie.
Zanim królik dobiegł to już paczke miał zrobioną i gotową, szybko zabrał, podziękował no i poszedł na siłownie popakować."


Za krzywe rymy przepraszam, ale czego się spodziewać po przeciętnym człowieku, Brzechwą, ani Norwidem nie jestem :D









Zmieniony przez - karwacik93 w dniu 2012-04-09 22:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4792


Nie jest to mój wymarzony cykl, ale suplementy, koszulka, miarki firmy Activlab, z których w chwili obecnej korzystam, nie są to puste opakowania
Znajdują się tu :

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Caffeine_Power-opis2132.html Kofeinka, która w chwilach zmęczenia zawsze mnie pobudza i daje chęci do nauki i treningu!

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_Whey_Protein_80_Plus-opis2084.html Pucha solidnego białeczka, nieziemskiego w smaku, którego mogę kosztować w chwili braku porządnego posiłku!

https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TCM_Pro-opis2108.html Jabłczanik, którego biorę ledwo od 2 tygodni a na dzisiejszym treningu podciągnąłem się 10 razy 4 serie pierwszy raz w życiu!

koszulka, którą wygrałem w konkursie ACTIVLABU i która towarzyszy mi podczas treningów !

oraz niezawodny zestaw miarek ! :D

hmmm a mój wymarzony koszyk suplementów... ? nie ważne co to będzie ważne ze z ACITVLABU ! ;)

Zmieniony przez - rossiNH w dniu 2012-04-09 22:35:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14012
Jedzenia były pełne michy,
sałateczki,jaja,kiełbasy
aż za dużo naszło tej zbędnej masy
Zbliża się już wiosna,zbliża się już lato
czas redukcji trzeba zacząć ,
a tu konkursik się pojawił jak
ten zając co się w czwartek zjawił,
Activlabie za konkursik dzięki ci bo
sześciopak potrzebny mi :D

Oto mój koszyk, mam nadzieję że się spodoba


Mój zestaw to typowa redukcja:
Whey Protein 80 Concentrate -białko to podstawa redukcji, to będzie służyło do zaspokajania braków wciągu dnia
EAA Xtra-to pełna codzienna dawka aminokwasów egzogennych po treningu jakie są potrzebne
6 Protein Blend-6 znakomitych frakcji białkowych, stosowałbym rano oraz przed snem
Witaminy TOP 10 dla Mężczyzn-codzienna dawka witamin potrzebna do prawidłowego funkcjonowania organizmu
BCAA 1000-Codzienna dawka przed i po teningu aminokwasów bcaa w potężnej dawce
Machine Man Burner-lekki spalacz jako dodatek do redukcji,
Master Meal-idealne zastąpienie posiłku w szkole lub pracy









Zmieniony przez - ted15 w dniu 2012-04-09 23:19:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13
Witam oto moj zestaw swiateczny i przedswiateczny.


moj koszyk


Moj tydzien treningowy to 6 dni w tym 3 dni silownia i 3 dni pilka nozna,dlatego takie odzywki stosuje jak nizej wymienione, dlaczego takie odzywki:
-sezon zasadniczy
BCAA Xtra - podstawa w regeneracji potreningowej, obecnie mam smak wisnia i uwazam ze jest lepszy od pozostalych cena i jakosc u mnie na 1 miejscu (dlateg u mnie to podstawowy produkt przez caly rok)
Beta-ALanine - ktos kto nie stosowal nie ma pojecia jak pomaga w treningach wytrzymalosciowych, w sezonie zasadniczym stosuje go praktycznie przez caly czas (okolo 3 miesiace w miejsce tcm ktora stosuje pomiedzy rundami)
CARBOMAX- wegle po kazdym treningu pilki noznej z BCAA to juz rytual :) (moja subiektywna ocena do smaku to pomarancz i cytryna najlepsze inne smaki sa ok, ale kiwi jak dla mnie nardziej chemiczne)
- poza sezonem
TCM pro - 300gram w kapsach pomaga mi sie szybciej zregenerowac plus dodac nowej mocy, wtedy glownie robie sile w czasie okresu przygotowawczego, a dzieki tej kreatynie sila znacznie idzie w gore i nie zalewa mnie woda jak po zwyklym mono.
DAA1000 i Tribu Stallion - kupilem zeby przetstowac po zakonczonym sezonie, no i zwiekszyc libido z dedykacja dla mojej dziewczyny :D

pozdawiam wszystkich

Zmieniony przez - luzakkk88 w dniu 2012-04-09 23:21:25

Zmieniony przez - luzakkk88 w dniu 2012-04-09 23:31:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1032 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61480
Witam :)


W moim koszyku znajduje się:
BCAA XTRA - aminokwasy rozgałęzione, które pomogą w regeneracji mięśni i zabezpieczą je przed katabolizmem.
Beta-Alanine - zwiększy wytrzymałość dzięki czemu treningi będą mogły być bardziej intensywne.
BCAA Xtra Drink - Niewielka puszka pełna aminokwasów, którą można zabrać ze sobą wszędzie.
Master Drink - Czytając bardzo dobre opinie o tym produkcie postanowiłem dodać go do swojego koszyka i sprawdzić czy na prawdę jest taki dobry.

Zestaw ma za zadanie zabezpieczyć mięśnie w upalne dni, które miejmy nadzieję nadejdą już niedługo :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ŻYCZENIA WIELKANOCNE!

Następny temat

Plakat

WHEY premium