SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAGA...???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60
Ile powinienem wazyc przy 182cm wzrostu???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
zalezy od trybu zycia. kowalski, siedzacy przy telewizorze w wazacy 100kg jest tlusty. pudzian 140kg i zobacz jego brzuch. jak nie cwiczysz cos kolo 85kg

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
zalezy od budowy
mysle ze'normalny' człowieczek wazy 80-85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4777
mam dokladnie tyle wzrostu co ty i waze 80kg i jestem chudy ale to wszystko zalezy od proporcji kostnych moim zdaniem estetyczny wyglad to 85-100kg

Dci power

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Chyba przesadzacie z tą wagą. Damix jak normalny człowieczek waży 80-85 kg to większość ludzi jest w wadze ciężkiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no moim zdaniem to normalna waga
te 75-80kg
normalny czyli,jedzący normalnie,uprawaijący sporadycznie jakis sport
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Zależy jak na to spojrzeć. W wieku np. powyżej 40 lat to średnia waga jest o wiele wyższa niż w wieku np. dwudziestu kilku lat. Wtedy można się zgodzić że średnia waga wynosi nawet ponad 80 kg. Przyjmijmy, że osoba w wieku np. 21 lat ma 180 cm wzrostu(wydaje mi sie, że to przeciętny wzrost) i nie jest kulturystą, ale uprawia jakiś inny sport, np. piłkę nożną lub pływanie. Powiedzmy że prowadzi średnio towarzyski tryb życia, czyli np. chodzi raz w tygodniu do pubu i trochę tam wypije. To co podałem to są statystyki dla przeciętnego człowieka(sugerowałem się zachowaniem swoim i moich kolegów). Wtedy bardzo trudno jest mieć wagę np. 80 kg. 80 kg przy wzroście 180 cm to już jest dość solidny wygląd. Większość osób w tak młodym wieku ma szczupłą budowę i trudno bez treningu kulturystycznego jest mieć taką wagę. Wystarczy spojrzeć na profile niektórych osób na forum i często sie zdarza że przy tym wzroście i przy np. 40 cm w bicepsie i grubo ponad 100 cm w klacie ważą poniżej 80 kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
tak jak lukas mowi ciezko miec w wielku 17-25 lat wage 80kg. Nad tym trzeba troszke popracowac, no chyba ze jest to tluszcz to wtedy co innego

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8465
ja przy wzroscie 180 waze tylko 64 kg wiec dlatego kupuje sobie cos na mase np . magnum 5000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
rafał - i liczysz na mase kupujac gainera i opierajac sie na nim?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..::jak sobie zorganizowac trening???::..

Następny temat

Zaczynam cwiczyc, prosze o porady!

Wiecej