SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włosy a walka %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Mam takie pytanie. Moje włosy (na głowie oczywiście hehe) sięgają już za łopatki i podczas walki straaaasznie mnie w****iają że tak powiem delikatnie (często podczas kulania się gdzieś zahaczą, rozrywają, pękają, wyrywają, wypadają itp.). Już nie mówiąc o tym że przeciwnik czasem wykorzystuje je w niecnych celach i tym sposobem osłabia mego bojowego ducha .
czy ktoś zna jakieś sensowne metody żeby temu zapobiec ?? Ścięcie nie wchodzi oczywiście w rachubę

Zmieniony przez - pea20 w dniu 2006-02-10 12:02:58

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
kiedyś na treningi przychodził koleś z afro. Łapałem go za głowę, mial takie wełniste włosy...nic się nie ślizgało... i robiłem dzwignie na kark, przy pozycji kolano na brzuch bardzo ładnie wychodziła z łysymi było trudniej, łatwiej wyrwać głowę...

nie czytajcie mnie, prawie śpię

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 217 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5377
Cwicz w czepku plywackim:PAlbo zaplataj sobie warkoczyki i spinaj w jedna calosc, bo innych sposobow sobie nie wyobrazam:] Nie przypominam sobie abym walczyl z kims kto ma dlugie wlosy, ale musi to byc denerwujace. Ale skoro kochasz swoje wlosy tak bardzo jak to co trenujesaz, to jakos musisz sobie z tym radzic. Popytaj moze jakis dziewczyn co judo trenuja, napewno maja jakies sposoby.

"Ból to cena jaką płacimy za siłę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
w zasadzie to nie jestem graplerem, ale w kicku to też przeszkadzało, więc sciąłem. Możesz robić warkocz. Nic innego nie wymyślisz, no chyba że koka jak do sumo

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
Mialem swego czsu dlugie wlosy i tez mi przeszkadzaly.Co zrobilem....scialem.Chyba nie mozna z nimi nic zrobic aby nie zawadzaly w czasie treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Nie mam takich problemów bo praktyczenie jestem łysy, ale jak sam powiedziałeś nie chcesz zmienić fryzury. Hmm jak to mówią: proste rozwiązania są najlepsze. Użyj jakiejś gumkigumek do włosów jak masz długie włosy to zrobisz sobie fajny warkoczyk. Jak za małolata grałeś w Mortal Kombat to dzieki warkoczykowi automatycznie masz wiekszy wachlaż ciosów . A tak serio,zepnij czymś te włosy i po sprawie.
Pozdro.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
no chyba że koka jak do sumo
A wiesz zastanawiałem się nad tym
Albo cuś takiego jak samuraje nosili, wszak to też grapplerzy poniekąd byli (tylko jak to zrobić ?). Chyba warkocz bedzie najsensowniejszy albo takie coś jak bokserki (kobiety uprawiające boks - przyp. red) noszą, tylko pewnie sporo czasu zajmuje zaplecenie czegoś takiego

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
dredyi takie pozniej w taki kucyk/warkocz a tegoz wsadzac za kimono i przyklejac czyms do plecow.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
wszystko sie podrze. a warkocz jest niebezpieczny, bo może udusić ciebie lub przeciwnika. najepiej zetnij.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Zetnij pióra!!!!!!!!

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
nie ma nic bardziej w****iającego niz walka w parterze z kims kto ma długie włosy!!!! plączą się, przeszkadzają, a co najgorsze wchodza ci w usta w oczy w nos obrzydlistwo!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
No i potem sie jeszcze plączą op całej macie i włarzą do ust. Co wredniejsi nazywają je łoniakami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 WALKI: KOBIETA VS MĘŻCZYZNA MT I MMA. W jednej kobieta wygrywa przez KO!

Następny temat

Katolickie forum a SW?...%-)

WHEY premium