SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Własna przedtreningówka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Witam,
chciałbym skomponować własną "przedtreningówkę", motywem przewodnim jest pobudzenie, pompa też ale w mniejszym stopniu. Próbowałem różnych kombinacji (3 miarki no-xplode + 2 napalmu zmieszanego z kawą + agmatyna i beta) i oprócz zjazdu nie odczuwałem większego pobudzenia, moze to zależy od niskiego ciśnienia, chociaż wątpię. Wymysliłem coś takiego:
agmatyna - 2,5g
beta-alanina- 7,5g
kofeina - 500mg
tyrozyna - 500mg
aspiryna - 1 kaps.
+ jakiś vibovit,wit. c dla smaku.
+ oddzielnie pare kapsów argininy i kreatyna oddzielnie.
Co o tym myślicie? Chodzi o proporcje.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
zmniejszyl bym troche dawke kofy na poczatek i BA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263129
Możesz zerknąć na ten temat
https://www.sfd.pl/Nasze_MIXY-t1050657.html

rozpisywaliśmy właśnie niedawno swoje mixy

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Wszystkiego jest dużo, aspiryna...pół grama kofeiny...Jak musisz brać pół grama kofy by się pobudzić to znak że pora zrobić detox od niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Cos w tym może być. Biorę po10g bety - nie czuje tzw. swedzenia i 2-3g agmy i pompa średnia. Co do kofeiny - kawa starczy mi na tydzień-dwa. A zamulony chodze cały czas :D geranium też średnio czułem. Mezo pod koniec brałem 2-3 dawki i oprócz zejścia na koniec - pobudzenia nie czułem.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Odstaw wszystkie stymulanty na miesiąc, gere, kofe itd. Co do beta alaniny to organizm się przyzwyczaja, ale to nie jest stymulant. Z czasem możesz nie czuć swędzenia, ale stosować możesz dalej bo ona nie działa doraźnie tylko podobnie jak kreatyna, musi się "zmagazynować". Agmatyne dobrze połączyć z czymś jeszcze np z cytruliną i wtedy 1-1,5g starcza.

Poza tym takie duże dawki też nie są zupełnie obojętne dla zdrowia, więc najlepiej jest uzyskiwać oczekiwany efekt na jak najmniejszej dawce.

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2014-12-17 13:43:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Cytruline z no-xplode biore. Moze i racja, kawe warto na jakis czas odstawić, by potem lepiej działała. Drażni mnie tylko, jak ktos po miarce standardowej przedtreningówki czuje nieziemskie pobudzenie, a ja nic :D Zastanawiałem sie jakis czas temu, czy to nie jest kwestia niskiego ciśnienia (średnio 100/50), albo charakteru. Jak ktoś z natury jest zamulony to nic go nie pobudzi :D

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kwestia metabolizmu stymulantow.
jednego wyrywa z papci 200mg kofeiny na krotko
drugi czuje pobudzenie srednie
a trzeci nic:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko wybrać.?

Następny temat

Aminokwasy do 50zł

WHEY premium