SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Władek-przyszłość w moich rękach 4,9,14,15,MPJ(17-21,25,27)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 589 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10726
Ładnie do jakiej wagi chcesz dobic na masie i ile razy będziesz robił aeroby.

chwdp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33239 Napisanych postów 272074 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367530
wladek0o
na wadze mialem okolo 73 kg. Byłem 6 na 16 zawodników w swojej kategorii. Czyli cel na ten sezon zrealizowalem bo bylo nim wejscie do finału. Za rok mierze już wyżej ale trzeba poprawic jeszcze bardzo dużo.

dobre przetarcie , konkurencja też nie mała

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 17 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54595
RafiStalRzeszów
Ładnie do jakiej wagi chcesz dobic na masie i ile razy będziesz robił aeroby.

Na wage wgl nie patrze szczerze nie mam scislych wytycznych z reguly latwo mi sie forme robi i moze pojde nawet bardziej w świńską troszke mase aby zbudowac sporo dobrych kilogramow i moze okresowo mały rekomp zrobi zeby zbic troszke fatu. Aueroby bede sobie podkrecal wmiare mozliwosci zeby srednio 3-4 x 30 min po treningu kwestia żeby jak najwiecej jedzenia moc przyswajac i jesc bo cel jest przejadac jakos 7-8 workow ryzu i 7-8 posilkow powoli bede dorzucał i po to aeroby zeby kondycja wmiare byla i tlenowo dawac rade dodatkowo pomoze przejesc te ilosci jedzenia.

Lodzian - Dzięki zawsze moze byc lepiej ale i tak jestem zadowolony z uzyskanego wyniku szczegolnie ze nie dawalem sobie szans patrzac na zdjecia konkurentow z facebooka itd

Let's do IT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat do oceny

Następny temat

PRZEMIANA. 17 LAT . ROK STAŻU . PROSZĘ O OCENĘ

Fruzelina