SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włókna mięśniowe białe czy czerwone? istotne?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam!
Mam pytanie. W związku ,że mój instruktor z siłki ustawia mi teraz nowy trening na klatke i mówił ,że nie reaguje na zwykły trening do 12 powtórzeń 60-80% CM itd. więc zmienia mi na intensywny, mniejsze przerwy i więcej powtórzeń do tego wstępne zmęczenie mięśni. Czy sprawa włókien jest aż taka istotna?? Czy razem z klatką powinienem spróbować też takiego tr. na inne partie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Skoro jest instruktorem to napewno jakas wiedze na ten temat posiada. A jeśli nie rośnie to i tak nie masz nic do stracenia:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Skoro to Twoj instruktor i do tej pory jego rady byly trafne to trzeba mu ufac. W koncu od czegos nazywa sie "instruktorem"
pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10160
Sorry, ze sie czepiam ale śmieszą mnie takie odpowiedzi jak ta powyżej. Nie wiem czy czytałeś co napisałem w odpowiedzi ale to co ty napisałeś nie różni sie niczym prócz kolejności słów. Więc po co sie udzielać w dodatku niczego nowego nie dodając???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

modyfikacja planu do oceny

Następny temat

Jak szybko przybrac na masie

WHEY premium