SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany na mase?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 81967

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
witam potrzebuje nabrac masy około 15 kg wydaje mi sie ze na poczatek ok . mam 178 cm wzrostu i waże 59 kg . byłem u dietetyka napisała mi diete ale dziwna kobieta zadawała głupie pytania np jak duzy jest kotlet który spozywam jeden jest taki drugi taki . jejku paranoja . diete ktora mi dała przerobiłem sobie na taka która mi pasuje troszke sie rozni . a wiec tak od tygodnia jem tak 160 ww b 16 /cornflakes/ mleko/1l/ ww 47g b 30 , ser biał /250g/ b 50g ww 49, ryż/2torebki/155ww b 17 , ziemniaki 300gr=60 ww, kotlet mielony x2 , bułka z serem /80gr/ b 10 ww 40 , dżem 320g/ ww 135 , kefir b 11 ww 16 no i juz nie wypisuj pieczywa surówki itp. w kazdym razie 3780kcl w tym 85g tłuszczu . jeszcze do ryz idzie jogurt 400 gr okoł 350 kcl . prosze pisac jakie macie zdanie na ten temat . czy zacznie mi przybywac masa narazie nie cwicze a stosuja ja od tyg cwiczyc nie pozwoliła mi doktutka . a jesl juz zaczne to dokładac jakies suple prosze o pomoc . jak tak to jakie. o jeszcze jedno czy jak jem tyle bez cwiczen to przy takim stosunku białek ww do tłuszczu /jest prawidłowy 18t 60 ww b 22 . bedzie sie robił ze mnie grubasek zatłuszczony czy raczej dobrze ułozony gosc oczywiscie nie mam na mysli przytyraneko byczka bo 3 latak siłowni czy choc po roku . poprostu czy beda mi sie roniły zwały tzn beben metr przed soba a w barach 30 cm w dól. prosze o odp. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
Wrozka Izolda prawde Ci powie czy bedziesz mial metr przed soba czy dwa.
Jak zaczniesz cwiczyc to sam zobaczysz czy zalewa Cie tluszcz czy wszystko jest ok i dzie do przodu. Na silownie poswiec ze 2-3 lata solidnych treningow to urpsniesz.
Ale zrozum ze nie da sie wywrozyc wszystkie tak jak bys chcial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
dzięki że pofatygowałęś się napisać ale taka rade wsadz sobie w d... fachowiec sie znalazł k..... mać jak się jest poczatkujacym to jest inna sytuacja znalazł sie ten co pudzianem sie urodził buhahaha 5 lat temu zaczynałem karate cwiczyc i byłem cienki teraz mam vicemistrzostwo świata .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 481 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9932
"czy zacznie mi przybywac masa narazie nie cwicze" jak nie cwiczysz a masz nadwyzke kcal to zacznie sie to odkladac w postaci tkanki tluszczowej
I wez przestan z takimi tekstami i unoszeniem sie na forum, chyba troche szacunku sensei Cie nauczyl.
Dieta jest bardzo chaotcznie rozpisana, zle sie ja czyta.
Rozpisz tak ja to robia wszyscy, czyli posilek po posilku z podaniem pory kiedy jest on spozywany, gramatury poszczegolnych prodoktow jak i wyliczonych BTW kcal.
Jesli masz z tym jakies problemy to jest bardzo dobry podwieszony art o tej tematyce:)
Spokojnie nie masz sie co martwic ze po 3 latach bedziesz wygladal jak jakis maly koksik hehe, ale tak jak pisalem poswiec kilka lat na trening silowy i dobra dziete to zobaczysz pozytywne efekty.
Pzdr a predzej to chyba mialem zly chumor albo bylem spiacy jak pojechalem taka ironia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
zadajesz dużo pytań, na które odpowiedzi znajdziesz w działach trening, dieta... Rozpisz swoje zapotrzebowanie na b/t/w walnij dietkę do oceny razem z treningiem, ale rozpisz to jakoś przejrzyście. Poświęć się, poszukaj, poczytaj!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo Prosze o pomoc... I o ocene diety !!!

Następny temat

dieta na mse do oceny

WHEY premium