SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany a wzrost

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Witam .
Mam takie pytanie które ciągle mnie interesuje gdzieś czytałem że węglowodany hamują wzrost prawdo toczy nie? No bo węglowodany to cukry a cukier wytwarza insuline która hamuje wytwarzanie Białków tyle że szkoły pamiętam .Więc jak myślicie jak jest z tymi węglowodanami hamują wzrost czy nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nie trzeba szukać tak daleko wystarczyło sledzić kariere Małysza i sezon w którym postanowili naciągnąć 1 cm wiecej na okres oficjalnych pomiarów żeby była możliwość zastosowania dłuższych nart na wszystkich portalach pisali "Małysz urósł o 1 cm !".

Po czym on na spokojnie tłumaczył że to tylko i wyłącznie zasługa zestawu ćwiczeń mocnego naciągania ale podkreślał że efekt jest tylko tymczasowy na okres jego oficjalnych pomiarów a później po zaprzestaniu rozciagania efekt tego 1 cm zanika. Bo jak jeszcze raz podkreslam nie da sie wydłużyc tym kości tylko przestrzenie miedzykręgowe.

Nie wiedziec czemu człowiek myśli ze jak potraktuje kosc siłą sciskającą to ona przestanie rosnać a jak ja rozciagającą to zacznie nagle rosnac bardziej. Gdyby tak bylo to chociazby skoczkowie narciarscy ktorzy skacza od 5-6 roku zycia byli by liliputami bo kazde lądowanie powoduje potezne sily sciskajace kosci i to o wiele wieksze niz przy ciezkim treningu na siłowni a był zawodnik w skokach zreszta najwyzszy (194 cm) ze wszystkich skoczków ktory miał na tyle opozniony rytm dojrzewania ze urósł pomiedzy 19 - 20 rokiem zycia 3 cm - że tak sie juz uczepie tych skokos ale to dobry przyklad :)
I sily sciskajace mu wniczym nei przeszkodzily i tak samo jest w druga strone.

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2011-08-12 21:37:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A z czego te węgle dostarczasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
z posiłków ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
poczytaj w badaniach naukowych, solaros sporo pisal o insulinie, kiedy jej wysoki poziom jest pożądany, kiedy nie i jaki ma ona wpływ na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
Jak masz wiesz gdzie ten temat ten solaros mam to daj link. Ja poszukam ale jak ktoś wie niech da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzrost insuliny we krwi powoduje również wzrost insulinopodobnego czynnika wzrostu oraz testosteronu. Dwa te hormony bezpośrednio odpowiadają za szybszy wzrost komórek oraz ich podział. Są przyczyną skrócenia czasu dojrzewania płciowego ludzi w krajach rozwiniętych, gdzie spożywa się większe ilości cukrów przetworzonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
no dobra teraz powiedzcie mi ile mam przyjmować węglowodanów dziennie nie jestem kulturystą chce wiedzieć ile jeść dziennie bo chce urosnąć przerabiam ten ebook o rozciąganiach wzrostmax i nie potrzebuje diety i wałśnie nie wiem ile węglowodanów przyjmowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
P.s Mam 15 lat , 163 cm i 58 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
nie samymi węglowodanami człowiek zyje, w tym wieku w pierwszej kolejnosci skup się na odpowiednim bilansowaniu posiłkow, jedz produkty jak najmniej przetworzone

przeczytaj '10 wskazówek zywieniowych', zobacz jak wyglądaja posiłki w poprawionych dietach (wzrouj się, a nie kopiuj)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wzrost jest uwarunkowany genetycznie. Musisz poprostu jesc zdrowe produkty, jak najmniej przetworzone i prowadzic aktywny tryb zycia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
powiedzmy że 1cm dwa możesz zyskać np przez pływanie rozciagnie jednak nie nadmierne dbać poprostu o zdrowy tryb życia. Jednak nic na siłę bo zrobisz sobie krzywdę. regeneracja sen odżywianie!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o bieganie.

Następny temat

Dieta na masę do oceny, 60kg

WHEY premium