SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany - olbrzymie ilości.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Witam,

Z moich wyliczeń wynika, że jeżeli chcę zacząć masowanie potrzebuję około 400g węglowodanów dziennie. Są to olbrzymie ilości. Saszetka ryżu zawiera 75 gramów węgli... więc wychodzi, że powinienem wcinać ponad pięć saszetek dziennie! Wątpię abym dał radę zjeść 3 :)

Skąd to wszystko brać? Suple?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nie musisz jeść samego ryżu. Węgle masz także w owocach, warzywach, innych produktach zbożowych.

Jak zamiast ch**owych w smay zestwów typu pierśz kurczaka z ryżem na sucho - będziesz jadłsmaczne posiłki, dodasz sosy (stanowiace naturalne spoiwo), przyprawy, zdrowe desery - to wciągniesz nawet 600g węgli i będziesz sięrozglądać za wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 121
Nie jem ryżu na sucho, bo jest to dla mnie nie do przełknięcia. Każdy ryż/kaszę którą gotuję przyrządzam z jakimś sosem i przyprawami. Ew. zalewam samą oliwą z oliwek i dodaję pieprzu jak mi się nie chce gotować. Ale nigdy nie wliczałem do diety węglowodanów pochodzących ze zjadanych przeze mnie warzyw i owoców. Mimo wszystko, nawet jakbym je wliczał, to nie sądzę, bym przekroczył te 400 g. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wprowadzaj stopniowe zmiany,to po pewnym czasie będziesz mógł zjeść coraz więcej
A poza tym niekoniecznie musisz mieć tak dużo ww w diecie,by masować-możesz uzupełnić kalorie tłuszczami(które są bardziej kaloryczne i mają mniejszą objętość)-łatwiej będzie Ci je zjeść

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
jak 400g dla ciebie to olbrzymia ilosc to co ja mam powiedziec jedzac 500g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż brązowy/naturalny? No chyba nie...

Następny temat

Moja miska - proszę o podsumowanie!

WHEY premium