SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
Witam , otóż mam wielki problem mam ponad 180 cm wzrostu i ważę 62kg , jestem bardzo chudy i szukam najszybszego sposobu aby z grubnąć.Może wydaje się to proste wystarczy więcej jeść , ale sęk w tym że nie moge z grubnąć ponieważ dużo uprawiam sportu , co zjem to zaraz spale .Więc znacie jakieś sprawdzone sposoby ? i co myślicie o sterydach niestety chyba węglowodany to będzie najskuteczniejszy sposób ?
Co możecie polecić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Widzę autorze,(nie obrażając Cię),że Twoje pojęcie o diecie i suplementacji jest równe 0.
Jeśli chcesz przybrać na masie musisz ułożyć dietę z odpowiednio duża nadwyżką kaloryczną. Nie ma osób,które nie mogą przytyć.Są jedynie te z nieodpowiednią dietą.
Węglowodany płynne to możesz uwzględnić w diecie np.w porze zaraz po treningu razem z białkiem

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Oblicz sobie michę na masę ( czyli jedz na plus jakieś 400kcl ) wszystko jest na forum .... na razie w żadne suple się nie baw tylko zacznij rzetelnie się <<UCZYĆ>> !! ćwiczyć i obserwować swoje ciało a o sterydach nawet nie wspominaj ..... jak będziesz prawidłowo ćwiczył i się odpowiednio odżywiał to zaczniesz rosnąc I nie potrzebne ci będą żadne sterydy .... Poza tym ( Suple ) to jest tylko dodatek do żarcia nie wcale od nich zależy jak ci będzie szło jest zasada Żarcie 50% Trening 40% A suple to dopiero na końcu 10% sukcesu ...... Żeby coś osiągnąć trzeba to zrozumieć stary .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2088
Dieta porządna oraz trening zero supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1519
Za łóżmy że ułożę dietę wysoko kaloryczną i dodam do tego białko (ma dużo węgli w sobie) Zależy mi na czasie żeby jak najszybciej z grubnąć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Wskocz sobie na dział o żarciu daj dietę do oceny ( jeśli ją masz . jeśli nie to nie wiem na co czekasz ;D ) , niech ci chłopaki sprawdzą bo na pewno jest coś nie tak jak nie rośniesz , a nie odrazy się pchasz na dział o suplach to dopiero na końcu . Poza tym nie myl przyrostu mięcha z zalewanie się Fatem xD bo to 2 różne sprawy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat - zwiększenie wytrzymałości i odrobinę masy

Następny temat

Sadło na brzuchu

WHEY premium