SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany , czy są dobre dla osób które chca się pozbyć tkanki tluszczowej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
Witam , mam kilka pytan :)
Waze 86 kg mam 179 cm wzrostu z tym ze mam duzo tkanki tluszczowej ktora chcialbym spalic...
Chodze na silke 6 dni w tyg , cwicze jak najbardziej intensywnie zeby spalic jak najwiecej tkanki tluszczowej , biegam dziennie 4 km , ale nie widze znacznej zmiany po prawie miesiucu takiego treningu..
uzywam takich odrzywek jak Kreatyna + l- glutamina + HMB + Mass Fuel ( odrzywka ktora przy kazdej porcji jaka dziennie spozywam daje mi 50 g protein i 100 gram weglowodanow i wlasnie nie wiem czy te weglowodany sa dobre , jesli chce spalic tkanke tluszczowa lub zmienic ja w czysty miesien) Co Wy na to?
Co przyjmowac zeby spalic tkanke , lub zamienic ja w miesien? Oczywiscie nie chce schudnac tylko wlasnie spalic tkanke tluszczowa.. oczywiscie mam diete ktorej sie trzymam , 0 fast fodow itd. , ale dalej nie moge jej sie pozbyc dlatego pytanie jest moje takie czy dobrze ze przyjmuje tyle weglowodanow??

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 86

Wzrost: 179

Obwód klatki: Nie mierzylem

Obwód ramienia: Nie mierzylem

Obwód talii: Nie mierzylem

Obwód uda: Nie mierzylem

Obwód łydki: Nie mierzylem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: szkola , silownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: nie umprawiam zadnych sportow

Odżywianie: odrzywiam sie zdrowo , gdyz chce spalic tkanke tluszczowa

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie mam zadnych alergi

Stan zdrowia: nie mam zadnych dolegliwosci

Preferowane formy aktywności fizycznej: 6 dni po 2/3 h :):)

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: hmb , kreatyna , glutamina , mass fuel

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: nie stosowalem zadncyh
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
A, no i niektórzy "normalni" ludzie nie jadają takiej ilości węglowodanów w postaci chleba
https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html <-- to Ci pomoże

Zmieniony przez - madu24 w dniu 2008-04-08 08:41:25

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134
Zmierz sie, napisz swoja diete bo tak to niewiele mozna o tobie i twoim problemie powiedziec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
4 posilki dziennie , takie zeby tylko zaspokoic swoj glod .. to jest moja dieta .. zapomnialem jeszcze dodac u gory , ze zarzywam thermospeed 6 do spalania tkanki tluszczowej , ale tak jak napisalem nie widze zadnej roznicy , jedynie mam wiekszy przysrost masy miesniowej , ale tluszcz jak byl tak jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
hmmmm chcesz sie pozbyc pare kilo i szamiesz odzywke na mase? dla mnie to troche nie bardzo połaczenie ale byc moze sie nie znam

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
A ile jeszcze i jakich i kiedy przyjmujesz w ciągu dnia węglowodanów?

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
,,hmmmm chcesz sie pozbyc pare kilo i szamiesz odzywke na mase? dla mnie to troche nie bardzo połaczenie ale byc moze sie nie znam,,

Nie chce sie pozbyc paru kilo , tylko chce sie pozbyc tluszczu , a z masy nie chce nic spasc , nawet moge przytyc do 95 kg , ale zeby to byl czysty miesien , bez tluszczu...
Dlatego tez moim pytaniem jest czy moge brac ta odrzywke na mase ktora ma tyle weglowodanow , czy lepiej kupic sobie odrzywke ktora zawiera same proteiny .. mhm?

,,A ile jeszcze i jakich i kiedy przyjmujesz w ciągu dnia węglowodanów? ,,

Chyba tyle co kazdy normalny czlowiek powinnien przyjmowac dziennie.. na sniadanie zawsze jem dwie kanapeczki z serem , na lunch obiad w szkole , potem przed treningiem dwie kanapeczki i po .. to tyle mojego jedzienia ... wiec ile to moze byc weglowodanow ? nie mam pojecia..

Zmieniony przez - Matus123 w dniu 2008-04-07 21:53:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Węglowodany NIE SĄ dobre przy redukcji. Może nie tyle nie dobre, co nie powinno (nie można!) ich stosować w tak dużej ilości jak na masie. Myślę, że 2g na LBM będzie ok, ale niech się ekspert jakiś wypowie

Większość węgli skup w posiłkach okołotreningowych, bo wtedy potrzeba Ci najwięcej energii i ww, które zjadasz nie zamienią się w tłuszcz zapasowy. Nie jedz żadnych słodyczy, ani nie pij słodzonych napojów itp itd. Wywal tego gainera 'Mass Fuel', bo to baaaardzo przeszkadza w zrzucaniu fatu. Ułóż dietę, trening siłowy 3-4x w tygodniu + aeroby po treningu z pół godzinki i w nietreningowe 30-60 min. Zaczynaj od 30 minut, chyba, że masz przyzwyczajony organizm. Ja tam zacząłem od 30 min i zwiększam co 2-3 treningi o 5 minut i jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 206
,,Wywal tego gainera 'Mass Fuel', bo to baaaardzo przeszkadza w zrzucaniu fatu.,,
Tez tak mysle , w zamian za to walne sobie odrzywke 100% Protein , i wtedy mysle ze tluszcz spadnie i zostania sama masa miesniowa :):):)
A jeszcze mam takie malo pytanie co mysliscie o Hypershred6 jako spalaczu tkanki tluszczowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1499
moim skromnym zdaniem to za dużo tych chemicznych wynalazków a za mało zbilansowanej diety... nie szkoda Ci kasy na to?

nie lepeij zainwestować w cycki?....drobiowe

Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
swieta racja
nast. pyt. o suple nie w tym dziale
tutaj zrzucamy zbedne kg, a nie bawimy w testerow supli
zajmij sie dieta i treningiem

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2008-04-08 01:18:00

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytania do diety (posiłki)

Następny temat

dieta tylko w dni kiedy sie cwiczy!?!??

WHEY premium