SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątroba

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Witam
Odebrałem dzis wyniki prób wątrobowych i jestem "lekko" zaniepokojony ponieważ wyniki prezentuja sie nastepujaco:

AspAT - 59,36
AlAT - 324,76 !

Sa one wyraznie podniesione lecz szczególnie martwi mnie AlAT, ciezko z dostaniem sie do hepatologa wiec planuje od jutra zaczać przyjmowac Heparegen i w miedzeczasie poszukac dobrego lekarza - czy Heparegen przy takich wynikach okaże sie skuteczny ?
Wiem że wszystko jest uzaleznione indywidualnie od organizmu danej osoby dlatego pytam tak ogolnie.

No Pain No Gain !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45100
była jakas popijawa niedawno(kilka dni max), brałes jakies sterydy oralne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 364 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59575
Popijawa ostatnio na wakacjach takze to raczej wykluczam.

Przyjmowałem przez 7 dni Danabol w ilosci 20 mg dziennie takze predzej tu szukac przyczyny ale w tle leciało essentiale forte.

No Pain No Gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Odstaw wszystko co może podnosić wartości wątrobowe. Później ponownie wykonaj panel wątrobowy i zobacz jak będą się prezentowały wyniki.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ratownictwo Medyczne

Następny temat

korzonki jak je leczyć ?

WHEY premium