SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątroba

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2310
Witam mam pytanie do ekspertów, lub jakiegoś lekarza

Czy od zatrucia tlenkiem węgla można uszkodzić sobie wątrobę, i mieć podwyższone wyniki ?

Chodzi o to że wcześniej jadłem suplementy (kreatyna,białko itp) i robiłem badania i było wszystko w porządku i w dalszym ciągu jadłem suplementy i w czerwcu zrobiłem wszystkie badania i mam podwyższone ALT(norma do 40 ja mam 75) niestety dopiero teraz dostałem wyniki i zastanawiam się czy to od suplementów ? bo między czasie bo w lutym zatrułem się tlenkiem węgla i czy to może być od tego ?

Wysiłek czyni cuda...!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
W pierwszej kolejności poczytaj na necie jakie są objawy i skutki zatrucia tlenkiem węgla. Wiedz, że od diety, leków, suplementów, używek również podwyższają się wyniki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2310
Taa i za to kocham to forum :)

Prawdziwy ekspert ! Diekuje Ci bardzo bardzo mi to pomogło jee

Wysiłek czyni cuda...!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3764
nie wiem jakiego stopnia bylo to zatrucie tlenkiem wegla, ale on atakuje glownie hemoglobine krwinek czerwonych, a ich intensywny rozpad (nasilona hemoliza) moze powodowac uszkodzenie watroby. ale to musialoby byc powazne zatrucie tlenkiem wegla.

bardziej mi sie wydaje ze przeciazenie suplami czy tez lekami, a nawet treningiem moze powdowac ten wysoki poziom ALT (a jak AspAT, GGTP?). takie jest moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21748 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Wysiłek też.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja

Następny temat

czy ktoś sie zetknął z tym kremem na trądzik?

Wiecej