SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wątpliwości co do zakupionej diety.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Witam. Ostatnio podjęła decyzje ze skorzystam z diety rozpisanej przez osobę poleconą przez znajomą jako ze waga stoi mi od jakiegoś czasu w miejscu. Pierwsze co wzbudziło u mnie niepokój to fakt że osoba ta poleciła mi zastąpić czasem drugi posiłek gainerem. Za poradą osób z forum wrzucam jednodniowy plan diety skomponowany z produktów przedstawionych w rozpisce. Chętnym aby mi pomóc wyślę całą dietę jaka dostałam do przeanalizowania. Liczę na wsparcie. Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Póki co stosuj się do zaleceń trenera, po coś go masz.
Jak nie będzie szło - powinien Ci ją korygować. Takie jest jego zadanie.
Co warzyw - ze szpinakiem bym nie przesadzał. Zawiera kwas szczawiowy, który w nadmiarze prowadzi do m. in. do kamicy nerkowej.
Krzyżowe(brokuł, kalafior) też żeby nie były 5x/dzień
Warto dorzucić pomidory, ogórki, kiszonki(super wpływ na florę jelitową) itd.


Zmieniony przez - dideek w dniu 2016-07-29 12:20:02

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Witaj,
podaj jeszcze jakieś informacje o sobie.
Najlepiej wypełnij pełną ankietę działu.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
ANKIETA
Płeć : kobieta
Wiek : 25
Waga : 74
Wzrost : 169
Obwód klatki : 97
Obwód talii : 99
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 40%
Aktywność w ciągu dnia: praca (kelnerka)
Odżywianie : od dawna staram się odżywiać zdrowo
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : idealny ;)
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, ćwiczenia w domu, rower, spacery etc.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : canibal inferno apocalypse i canibal inferno amped
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Moim zdaniem nie jest źle, ale dodałabym na pewno owoce, więcej warzyw oraz węglowodany na kolację.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
A gdybym wyeliminowala jeden posiłek? Np. 3 przesunela na 15, czwarty pominela i 5 o 19.30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
No ale jak pominiesz jeden posiłek to kaloryczność spadnie Ci o ponad 200kcal .
Więc raczej nie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
A 1800 kcal to nie za dużo dla mnie? Ogólnie to za często te posiłki jak dla mnie. Wcześniej jadłam 2 Góra 3 dziennie więc ciężko mi się przestawić


Zmieniony przez - 02Anulka04 w dniu 2016-07-28 18:12:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
A poza tym spalacze które biorę sprawia ja ze nie mam apetytu i większość posiłków wciskam w siebie na siłę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Jak za dużo posiłkow, to połącz 4i 5 w jeden, bedzie się komponować smakowo, a liczba posiłków spadnie. Spalacze są zbędne na takim etapie. To że hamują łaknienie, to nie znaczy że masz nie jeść. Jak za bardzo obniżysz kaloryczność spowolnisz sobie metabolizm. Dieta jest ok. Mam takie odczucie, że często kupując dietę u trenera osoby początkujące oczekują, ze będzie zawierała jakies dodatkowe suplementy, czy odżywki, żeby było bardziej "pro", stąd niekoniecznie uzasadniona informacja o możliwości zastąpienia posiłku gainerem.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Jeśli chodzi o spalacze to zaczęłam brać nim zamówiłam diete a przyczyną tego było zatrzymanie wagi na długi czas. Startowalam z waga 94kg przy 82 było pierwsze zatrzymanie wagi Ale się ruszyło i teraz przy 74 znowu nic nie idzie w dół. Ale tak anlizujac ta dietę mam wrażenie że do tej pory mniej kalorii dziennie przyjmowalam i mam obawy ze zamiast w dół będę szła szła w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111379
Jeżeli kalorii nie liczyłaś, to nie ma co oceniać

Generalnie w diecie bym bardziej przesunął węglowodany w na późniejszą porę. Tutaj widać starą szkołę typowo, kiedy węglowodany na noc tuczyły

Ale dieta ogólnie jest ok. Tylko tak jak wyżej - mało warzyw, a potreningowo super by było wrzucić owoce. W ciągu dnia również
1

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bilirubina

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium