SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Volkan Oezdemir chce walki z Janem Błachowiczem lub rewanżu z Dominickiem Reyesem

temat działu:

Scena MMA i K-1

Ilość wyświetleń tematu: 352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Alexandre Schneider /Zuffa LLC/Zuffa LLC

Volkan Oezdemir chce walki z Janem Błachowiczem lub rewanżu z Dominickiem Reyesem

Szwajcar chce wysoko notowanego rywala po wygranej na UFC Fight Night 156.

Na karcie głównej sobotniej gali w Urugwaju, Volkan Oezdemir (16-4, 4-3 w UFC, #7 w rankingu UFC) nie dał szans Ilirowi Latifiemu (14-7 1 NC, 7-5 w UFC, #9 w rankingu UFC).

Były pretendent do pasa wagi półciężkiej znacznie przeważał w stójce a gdy rywal opadł z sił kolejnymi celnymi uderzeniami przekonał sędziego do interwencji i przerwania pojedynku pod koniec drugiej odsłony. Wygrana ta przerwała fatalną passę trzech kolejnych porażek Volkana.

Volkan Oezdemir
Walka przebiegła tak, jak planowałem. Wiedziałem, że on jest naprawdę silnym przeciwnikiem, ale tempo jakie narzuciłem, doprowadziło do tego, że opadł z sił w drugiej rundzie. Trafiłem go kilkoma uderzeniami i byłem w stanie skończyć walkę.


Nie ulega wątpliwości, że po trzech przegranych Oezdemir znajduje się daleko od potencjalnego titleshota jednak Szwajcar chce rywalizować z wysoko notowanymi oponentami, jako pierwszych wymienia Jana Błachowicza (24-8, 7-5 w UFC, #5 w rankingu UFC) oraz Dominicka Reyesa (11-0, 5-0 w UFC, #4 w rankingu UFC).

Volkan Oezdemir
Najbardziej logiczną walką dla mnie byłaby ta z Janem Błachowiczem, tak by przybliżyła mnie do walki o pas. Ale też chciałbym dostać rewanż z Dominickiem Reyesem. Wszyscy wiedzą, że nie wygrał tamtej walki i ja to udowodnię następnym razem.


Oezdemir walczył z Reyesem na marcowej gali w Londynie, wówczas niejednogłośną decyzją zwyciężył Amerykanin.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jeśli zawalczy z Jankiem to odpada raczej walka o pas na dłuższy czas. Nie widzę Janka z VOlkanem, raczej szybko go znokautuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Z jednej strony szkoda dla Janka ryzykować, z drugiej po ewentualnej wygranej już ciężko będzie Bonesowi i Dance uciekać od tej nieopłacalnej dla obydwu walki... Bo aktualnie to chyba najbardziej my krajowi kibice widzimy w Janku pretendenta. Za granicą pewnie mało kto tak go traktuje.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fabricio Werdum celuje we Francisa Ngannou po powrocie z zawieszenia

Następny temat

Henry Cejudo rzucił wyzwanie Valentinie Shevchenko – chce być pierwszym międzypłciowym mistrzem

WHEY premium