SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitor Belfrot - wywiad

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311




Fragment wywiadu

Jakie następne plany ma dla Ciebie Affliction. Czy będziesz walczył z kimś znanym ?

Na następnej gali zawalczę z Fedorem, ale jeszcze zobaczymy. Jest to na pewno jedna z opcji. Nie musiałbym nawet przybierać na wadze. Przed walką zrzucam 5kg, więc moja waga była by naturalna, bo nie musiałbym tego robić, była by to doskonała okazja.

Cały wywiad dostępny tutaj

http://www.fight24.pl/?p=1194


Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2009-01-27 20:59:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4466
Zgadza się że bjj w mma to za mało w dzisiejszych czasach Myśle ze Belfort jest bardziej przekrojowy(dla mnie kompletny zawodnik mma = GSP) od Manhofa który jest typowym zawodnikiem stójkowym.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
lokurva, o takim zestawieniu nie pomyślałem. Ale moim zdaniem bez sensu. Vitor powinien stoczyć z 1-2 walki na udowodnienie że wrócił do wysokiej formy i dopiero powinien zawalczyć z kimś naprawdę silnym. Ale kurde, nie z Fedorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
dopiero 'powrócił' a juz chce spowrotem spadać :D

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17832
vitek to nie ta waga, chociaz jesli ktos mialby zafundowac fedorowi ko, to chcialbym zeby byl to wlasnie belfort

We're children of a fighting race
That never yet has known disgrace

Hail Hail, The Celts are here !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dla Affliction najlepiej byłoby jakby Vitor na następnej gali znowu zrobił mocne KO, a w przypadku wygranej Fedora z Barnettem na następnej zrobić dopiero z Belfortem i rozreklamować, że każdy stoczył 3 walki i zniszczył swoich przeciwników, to by się lepiej sprzedało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Greg ma smykałkę do reklamy :)Tak czy inaczej wydaje mi sie to dość mało prawdopodobne ale wszystko się okaże niebawem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Życzę mu jak najlepiej ale Fedor to bardzo wysoko postawiona poprzeczka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Greg ma smykałkę do reklamy :)Tak czy inaczej wydaje mi sie to dość mało prawdopodobne ale wszystko się okaże niebawem."

Nie no bo jest dużo informacji, że Affliction znowu nie wyszło za dobrze finansowo na ostatniej gali, co prawda sama gala była rewelacyjna, ale koszty im się nie zwróciły raczej, to teraz mi się wydaję, że oni będą patrzeć jak przede wszystkim dobrze sprzedać walkę w Stanach, a w przypadku takiego scenariusza może by to trochę nakręciło Amerykanów do kupna PPV. W końcu oni lubią pojedynki ringowych morderców, bad blood itd. Strasznie szkoda by było Affliction jakby nie organizowali dalej gal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
Vitor jeszcze z dwoch "kelnerow" a potem Ortiz. To by sie dopiero sprzedało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1754
Jeśli Fedor miałby z kimkolwiek przegrać to chciałbym żeby to właśnie był Vitor :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
jak juz jestesmy przy temacie przegranej Fedora to moim zdaniem na to by z nim wygrac zasluguje wylacznie duzy Nog.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paweł Nastula: Plany na 2009 - komunikat Sztabu Managerskiego

Następny temat

GORLICE Fight Night - 07.02.2009

WHEY premium