SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitalmax rules!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
Tak tak panowie, Vitalmax jest świetny!! Od tygodnia biore kreatynke tej firmy z gainerem 2 równiez vitalmaxa i jestem całkowicie zszkokowany wynikami. W ciagu tego tygodnia nie dość że przytyłem prawie 2 kilo co przy mojej budowie i przemianie materi jest absolutnym rekordem swiata, to jeszcze wycisnołem o 5 kilo wiecej na ławeczce niz tydzien temu. Biorac pod uwage,że nie jestem ani nie mam zamiaru byc kulturystą a siłownia jest tylko uzupelnieniem moich treningów sztuk walki to uwazam ze te wyniki sa po prostu niesamowite. VitalMax rules!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
no piec tygodni mija i efekty nastepujace: waga skoczyła z 73.5 do 79 kg a w wyciskaniu na ławeczce z 80 do 87.5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze ciesz sie, ale te 2kg to jest zludne poprostu masz duzo wody w misniach, pamiętaj ze po cyklu i tak bedą spadki w sile i w masie! ale mozesz je ograniczyc dobrą dieta i plynami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Cieszę się że na razie jesteś zadowolony.
Powiedz jak będzie po całym cyklu. I oczywiście pamiętaj o dobrym jedzeniu.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja myslalem ze do produktow vitalmaxa, to juz nie potrzeba jedzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
co do odżywiania to nie stosuje żadnej diety. Z 3 powodów popierwsze nie za bardzo mam na to czas zeby wyliczac co ile ma kalori białka weglowodanów itp, po drugie nie ja gotuje i robie zakupy w domu wiec nie mam swobodnego wyboru posiłków a po 3 jak juz mówiłem nie jestem kulturysta ani nie zamierzam nim byc. Jem normalne posiłki staram sie w miare duże i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Mc, widzę że aktywnie uczestniczysz w życiu forum
Jak tam, kiedy głosowanie w Olimpie?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
A teraz moja opinia. Zamówiłem sobie niedawno gainera 2 Vitalmaxa (kokos) i smak PRZECUDOWNY... Piję drinka za drinkiem ;) No bez przesady, ale aż nei mogę się doczekać kiedy przyjdzie pora na kolejną porcję. SMAK ZASKAKUJĄCO-ŁECHCĄCY. Zarówno z wodą jak i z mlekiem. POLECAM.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
ja mam czekoladke i smakuje super. Ale skoro kokosik polecasz to nie omieszkam sprobowac jak mi sie moja czekoladka skonczy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
a ja nie kupuje gainera bo czekam az będzie bialko 80% i ma nadzieje ze smakowe tez będzie

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Białko jest smakowe, bardzo smaczne.
Przywiozłem ostatnio do Polski parę kg wanilii dla Maszewskiego i sobie też troszkę odsypałem.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
jest to te bialko 60% czy 80% ??

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

l-karnityna

Następny temat

whey protein?? trec

WHEY premium